Новини

Вінницькі підприємці отримають пільги після внесення змін у системі податкової

23 червня 2020, 13:19

Вінницьким підприємцям затримують автоматичне оформлення пільг зі сплаті єдиного податку. Це відбувається через те, що у Державній фіскальній службі не внесли відповідні зміни до програмного забезпечення.


Як йдеться на сайті міської ради, зміни до програмного забезпечення вносяться на центральному рівні України, але вінницьким підприємцям не потрібно хвилюватись, адже обіцяні пільги будуть надані.

– Ми прогнозували, що зміни до програмного забезпечення будуть внесені в ті терміни, які ми мали по програмі, тобто, що в червні місяці все буде налаштовано і все працюватиме. Але, на жаль, зміни до програмного забезпечення вносяться на центральному рівні ДПС України. Ми обмежені у таких можливостях. Тому ми зверталися і листами, і особисто спілкувалися з керівниками нашого Головного управління в Києві щодо найшвидшого впровадження даної Програми. Нам підтвердили інформацію, що програма на даний час розробляється. Якимось чином пришвидшити цей процес у нас можливості немає, – говорить начальник Вінницького управління Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Віталій Поплавський.

Заступник міського голови провів онлайн-нараду з начальником Вінницького управління Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Віталієм Поплавським та заступником начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Ігорем Бондарем. На запитання заступника міського голови Андрія Очеретного щодо термінів, коли цей механізм буде доступний підприємцям, Віталій Поплавський відповів, що все буде перераховано автоматично, а штрафна санкція на цей період нараховуватися не буде.

– Тобто на той момент, коли програма буде працювати, ми всі ці неузгодженості виправимо. Стосовно конкретної дати впровадження – я не можу сказати, коли це буде, у мене такої інформації немає, – каже Віталій Поплавський. 

Нагадаємо, програма антикризової підтримки громади Сергія Моргунова "Вінничани важливі" передбачає звільнення від сплати єдиного податку вінницьких ФОПів 1 та 2 групи на квітень-травень. 

– На момент прийняття рішення (22 травня – ред.) це було близько 10103 підприємців 1 і 2 групи платників. Це дуже велика кількість людей, яка в антикризовий період потребує підтримки Вінницької міської ради.  Проте вже 22 червня ми маємо певні застереження щодо виконання цього рішення. Тому сьогодні організована онлайн-нарада, щоб спільно відпрацювати ситуацію, і щоб процес рухався далі, – говорить Андрій Очеретний.

За словами заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Ігоря Бондаря, рішення міської ради обов’язково буде втілене в життя, попри деякі затримки у часі.

– Суб’єкти господарювання, зокрема ФОПИ 1,2 групи на собі цього не відчують і те, що вони сплатили за квітень-травень, автоматично буде перенесено на інші місяці як переплата, – каже Ігор Бондар. 

Поділитися :

Останні новини

Проєкт щодо нерівномірного розподілу обов’язків у родині реалізовуватимуть у Вінниці

1 жовтня 2020, 13:48

У Вінниці пояснили новий порядок виплат компенсації за соціальний догляд членів родини

1 жовтня 2020, 11:53

У Вінниці стартувало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

1 жовтня 2020, 11:16

Жителі Вінниці заборгували 101 мільйон гривень за спожите тепло та гарячу воду

1 жовтня 2020, 10:47

На Вінниччині цьогоріч до армії підуть служити 650 юнаків

30 вересня 2020, 17:39

Поліція Вінниці затримала чоловіка, який познущався над співмешканкою, вивізши її в ліс

30 вересня 2020, 16:38

Вінницькі військові інженери долучилися до розслідування причин падіння літака АН-26 на Харківщині

30 вересня 2020, 16:02

«Філармонійне безсоння» : вінницька обласна філармонія готується до експериментального проєкту

30 вересня 2020, 15:17

На Вінниччині за добу підтверджено 132 нових випадки захворювання на COVID-19

30 вересня 2020, 13:22

Лікар з Америки поділився досвідом боротьби з COVID-19 з вінницькими медиками

30 вересня 2020, 11:45
Всі новини