Новини

Вінницькі спортсмени перемогли на всеукраїнських змаганнях зі змішаних єдиноборств

4 грудня 2023, 16:16

Загалом на турнірі "Кубок Заходу", який проходив з 1 по 3 грудня у Львові, взяли участь 300 спортсменів.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств MMA, на змаганнях були представлені спортсмени з Київської, Львівської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Харківської, Рівенської, Волинської та Закарпатської областей.

Вінниччину на змаганнях представили спортсмени з чотирьох спортивних клубів: "Гепард" із Тульчина, "Будокай" зі Жмеринки, "Боєць" із Хмільника та "Сапсан"з Чечельника.

Вінницькі спортсмени здобули 9 золотих, 11 срібних та 2 бронзові нагороди та посіли перше місце у командному заліку.