Новини

Вінницькі військові інженери долучилися до розслідування причин падіння літака АН-26 на Харківщині

30 вересня 2020, 16:02

Військові інженери з Вінниці увійшли до складу спеціальної комісії Міністерства оборони, яка розслідує причини  авіакатастрофи та падіння літака АН-26.

Як розповів у коментарі «Місту над Бугом» пресофіцер командування Повітряних сил ЗСУ, яке дислокується у Вінниці повідомив Юрій Ігнат, наразі вінницькі фахівці працюють на території  військової частини  А4104  в Чугуєві, куди перевезли уламка військово-транспортного літака. Вони покроково збирають повітряне судно для того, щоб максимально точно відтворити  події  25 вересня та встановити, чи були технічні несправності,  які могли спричинити авіатрощу. 

«Вже вузькі спеціалісти працюють, в управлінні головного інженера авіації, називається він літаюча авіаційно-технічна лабораторія. З часу, коли наші інженери, які саме в таких кризових ситуаціях авіаційні аварії, авіаційні катастрофи. Тому що, авіаційна аварія це коли без людських жертв зазнало краху судно, а авіаційна катастрофа, це коли є людські жертви. Зараз вони працюють на місці, всі залишки літака перенесені до  військової частини в Чугуєві. Вони його складають, відновлюють по ланцюжку, це дуже рутинна робота, всі деталі що знайдено будуть збиратися до купи, щоб була повна картина. Тому помилятися не можна, щоб визначити точну причину саме цієї катастрофи що сталося, цим займаються наші вінницькі фахівці». – зазначив Юрій Ігнат 

Крім спеціальної комісії Міноборони, причини авіакатастрофи з’ясовує і урядова комісія під головуванням віцепрем'єр-міністра Олега Уруського.  Авіаційні експерти продовжують розшифровувати бортові самописці та переговори керівництва польотів з екіпажем літака. Попередні висновки спеціальна комісія та авіаційно-технічна лабораторія можуть озвучити вже наступного тижня.  Нагадаю, військовий літак Ан-26 розбився під час навчально-тренувальних польотів,  у ввечері  25 вересня. Втративши керованість, літак при заході на посадку впав біля автомобільної дороги. Та після падіння одразу загорівся. В авіатрощі загинули 26 членів екіпажу.

Серед загиблих двоє вінничан: Максим Хомячук з села Новоживотів Оратівського району та Роман Корчовський з Крижополя. 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці оголосили переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив"

28 жовтня 2020, 16:43

"Мистецтво жити": на Вінниччині бібліотеки долучились до всеукраїнського проєкту, створеного на підтримку онкохворих людей

28 жовтня 2020, 15:43

На малій сцені Вінницького театру ім. Садовського незабаром відбудеться прем'єра

28 жовтня 2020, 15:43

Нову екскурсію «Таємниці музею пана Заваркіна» найближчим часом презентують у Вінниці

28 жовтня 2020, 15:18

28 жовтня вінницькому трамваю виповнюється 107 років

28 жовтня 2020, 12:56

”Музей таємниць”: у Вінниці відбудеться театралізована екскурсія до краєзнавчого музею

28 жовтня 2020, 10:31

У Вінницькому Снід-центрі створять інфекційну лікарню

28 жовтня 2020, 10:24

"Небезпека нелегальних call-центрів": у Вінниці затримали злочинну групу

27 жовтня 2020, 17:15

У Вінниці безкоштовно перевірятимуть слух усім охочим

27 жовтня 2020, 13:38

"Цінуємо підтримку кожного" - мер Вінниці подякував жителям міста за довіру

27 жовтня 2020, 13:32
Всі новини