Новини

Вінницьких гідів консультують провідні експерти сфери туризму

10 липня 2020, 15:17

Першим етапом бізнес-тренінгу «Школа гідів 2.0: успішний туристичний стартап» стало 5-денне онлайн навчання для 28 гідів-практиків з розвитку туристичного підприємництва. Наразі триває другий етап – експертні консультації для охочих отримати поради від спеціалістів в галузі туризму щодо того, як підвищити свою конкурентоспроможність на туристичному ринку.


Про це повідомляють на сайті міської ради. Експертами та експертками виступають представники департаменту маркетингу міста та туризму міської ради, а також провідні зовнішні фахівці галузі туризму, серед яких директорка бюро «Цікавий Київ», адміністратор школи гідів Юлія Ліщук; гід-практик з Києва, автор циклу екскурсій "Німці Києва", співавтор тексту аудіогіда City Sightseeing Kyiv Павло Мядзель; гід-практик з Одеси, засновник туристичної агенції "Тудой-Сюдой" Олександр Бабіч.

– Мета експертних консультацій – показати перспективи малого підприємництва в туристичній сфері для гідів та запропонувати індивідуальний механізм просування власних продуктів. Ми бачимо, що навіть попри карантин у Вінниці щотижня проходить чимало авторських, тематичних і оглядових екскурсій, і щораз більше на них помітні туристи – отже, ринок поступово відновлюється, і якісний та цікавий туристичний продукт однозначно є популярним, – підкреслив директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександр Вешелені. 

Перед початком експертних консультацій учасники та учасниці підготували описи свого позиціювання, власних туристичних продуктів, плани щодо їх просування тощо. Після чого на платформі zoom розпочалися індивідуальні експертні консультації, під час яких гіди представляють свої напрацювання для коригування, надання порад експертами та експертками задля подальшого доопрацювання та покращення якості роботи. 

– Цей захід став поштовхом для подальших активних дій. Дійсно відчувалося, що експерти хочуть допомогти, надати поради, які покращать роботу. Розмова під час консультації змусила тверезо подивитися на свої недоліки й підштовхнула дійсно взятися за їх вирішення, працювати над промоцією і впізнаваністю, – зауважила учасниця експертних консультацій Віталіна Пристопюк.

Фото: www.vmr.gov.ua

Експерти надають гідам поради щодо правильного оформлення трудового статусу, виокремлення цільової аудиторії, побудови бренду гіда чи екскурсбюро, грамотного позиціювання, створення оригінальних турпродуктів, дієвих форм промоції та промоматеріалів тощо.

– Вдячна за можливість отримати консультації експертів у сфері туризму. Вони підсвітили ті нюанси, на які раніше не надто звертала увагу. Та це виявилось справді важливо, а зауваження цінними. Найголовніше, що всі поради та рекомендації абсолютно здійсненні, практичні та вже допомагають у розвитку моєї туристичної справи у Вінниці, – розповіла учасниця консультацій Тетяна Рибак.

Як зауважив очільник ГО «Спілка підприємців «СТІНА» Олександр Печалін, в рамках проєкту "Вінницький стандарт гостинності" відбудуться також заходи, направлені на консолідацію туристичного середовища міста Вінниці, зокрема "Meet up гостинності" – зустріч рестораторів, готельєрів та гідів. Також заплановані мовні курси для опанування основ ведення англомовних екскурсій для іноземців.

Консультування організоване завдяки проєкту "Вінницький стандарт гостинності", який реалізовує громадська організація "Спілка підприємців "СТІНА" за підтримки Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст" (ПРОМІС) в партнерстві з Вінницькою міською радою.

Головне фото: Facebook/Isova Irina

Поділитися :

Останні новини

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33
Всі новини