Новини

Вінниця підписала меморандум про співпрацю з фондом "Східна Європа"

19 травня 2020, 12:17

Підписання Меморандуму про співпрацю між фондом "Східна Європа" у межах реалізації ІІ фази Програми EGAP та Вінницькою міською радою, за участі Швейцарської агенції розвитку та співробітництва та Міністерства цифрової трансформації України пройшло в онлайн-режимі.


Презентація відбулась за участі президента фонду "Східна Європа" Віктора Ляха, вінницького міського голови Сергія Моргунова, директорки Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Ніколь Рудер, та державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України Дмитра Маковського.

Під час підписання документу вінницький міський голова подякував Швейцарській агенції розвитку та співробітництва та назвав її найнадійнішим партнером нашого міста за останні декілька років.

– Я хочу сказати слова вдячності в першу чергу Швейцарського бюро співробітництва за системну роботу в різних напрямках розвитку місцевого самоврядування та інфраструктури Вінниці. Сьогодні це найнадійніший наш партнер, з яким ми достатньо ефективно співпрацюємо вже близько 20 років. Якщо говорити про систему надання адміністративних послуг, то це одна з основних ідеологічних ліній діяльності Вінницької міської ради. Важливо, що в умовах пандемії ми розуміємо, що надання послуг в онлайн-режимі стає ще більш актуальним. І за останні два місяці ми це відчули. Підписання цього Меморандуму надає нам у першу чергу оптимізм і надію про подальшу співпрацю та запровадження нових цікавих практик, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

                                     

Міський голова також зазначив, що співпраця зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва передбачатиме подальшу підтримку Вінниці Програмою EGAP у розвитку електронних послуг та електронної демократії. Так у найближчих планах міської влади — оновлення вебпорталу Вінницької міської ради, створення чат-боту з отримання адміністративних послуг, проведення освітніх заходів для представників органу місцевого самоврядування тощо. Меморандум про співпрацю підписано на чотири роки. 

Підписання документу є можливим за допомогою порталу державних послуг "Дія". Портал є єдиною точкою доступу до всіх публічних послуг, які держава надає громадянам та бізнесу, та частиною проєкту Дія.Цифрова держава, що реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно із Програмою EGAP.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці продовжили осінні канікули для учнів молодших класів

23 жовтня 2020, 17:11

У холі Вінницької міської ради тестують «розумний» термометр

23 жовтня 2020, 15:10

У Вінниці ситуація з захворюваністю на COVID-19 стрімко погіршується

23 жовтня 2020, 12:04

«Вінницяміськтеплоенерго» закликає споживачів сплачувати борги, щоб підприємству не довелося застосовувати санкції

23 жовтня 2020, 11:14

У Вінниці відкрили четверту лабораторію для ПЛР-тестування на COVID-19

22 жовтня 2020, 16:18

У Вінниці представники ОПОРИ зафіксували незаконну агітацію та поширення матеріалів з ознаками «чорного піару»

22 жовтня 2020, 15:46

Стан доступності приміщень для голосування у Вінниці цьогоріч не моніторили, але є можливість довозу на дільниці

22 жовтня 2020, 13:58

У Вінниці тролейбус з автономним ходом вийшов на маршрут №12а «Гніванське шосе - Немирівське шосе»

22 жовтня 2020, 11:54

Новий дитячий садочок планують відкрити у Вінниці до кінця року

22 жовтня 2020, 10:25

"Стань голосом аудіо-казки" : у Вінниці оголосили дитячий конкурс

21 жовтня 2020, 17:08
Всі новини