Новини

"Вінницякартсервіс" видаватиме муніципальні картки й у вихідні 

29 травня 2020, 13:30

Муніципальні картки вінничанина  працівники КП "Вінницякартсервіс" відтепер видаватимуть у суботу та неділю. Таким чином планується пришвидшити видачу персоніфікованих карток, щоб якомога більше городян вже могли користуватись валідаторами у транспорті. Водночас ті пільговики, які їх ще не отримали, можуть користуватись для проїзду своїми посвідченнями.


Про відповідне рішення сьогодні повідомив міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. 

Після пом’якшення карантину, з 22 травня, «Вінницякартсервіс» відновив роботу з відвідувачами з дотриманням протиепідемічних вимог. Це призвело до додаткового навантаження на офіс.

Проблема є: на жаль, біля офісу є черги, самі люди їдуть, поспішають їх отримати. Я керівництву "Картсервісу" висловив свою оцінку їхньої роботи та дав доручення, щоб вони і в суботу, і неділю також проводили видачу карток. Я хочу усіх заспокоїти й наголошую: вінничани пільгових категорій можуть користуватися відповідними посвідченнями, поки всі картки не будуть видані. Фізично неможливо в один день видати усі картки, – зазначив міський голова.

У вихідні "Вінницякартсервіс" працюватиме з 9-ї до 16-ї години. Також, Сергій Моргунов зауважив, що муніципальні картки видаються не тільки у приміщенні офісу "Вінницякартсервіс". Центр налагодив розповсюдження карт через підприємства, квартальні комітети, профспілкові, спеціалізовані громадські організації (УТОГ, УТОЗ, Гармонія) та інші установи, які замовляли картки.

Залишок карток планується доставити клієнтам до кінця червня. Вінничани, які замовили картку, але не звернулися до центру, отримають сповіщення на телефон із запрошенням прийти за карткою у визначений час. Також планується відновити кур’єрську доставку.

Загалом персоніфіковані муніципальні картки у "Вінницякартсервісу" замовили 72 тисячі вінничан. Понад 80% карт, а це 59 тисяч, вже видали. Під час карантину організували адресне доставляння карток по домівках. У такий спосіб розвезли 10 тисяч карток.

Нагадаємо, придбати неперсоніфіковану Муніципальну картку можна у торговельних точках, які розташовані поблизу зупинок транспорту. Адреси їх розміщені на сайті.

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини