Новини

За ініціативою Сергія Моргунова розглянуть питання виділення коштів на продовження у Вінниці реконструкції СКА

15 вересня 2020, 17:25

Сергій Моргунов ініціюватиме звернення до депутатів міської ради щодо виділення  дофінансування у сумі 8-ми млн грн на реконструкцію СКА.  

За повідомленням міської ради у Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу (СКА) за адресою вул. Академіка Янгеля. Наразі на об’єкті утеплюють фасад, влаштовують систему опалення та інші комунікації, також укладають спортивний паркет в ігровій залі. До кінця року планується облаштувати тепловий пункт, завершити утеплення стін басейну, поштукатурити стіни в приміщеннях, виконати інші внутрішні  роботи. Реконструкція будівлі виконана вже на 60%. Сьогодні, 15 вересня, на будівництві побував міський голова Сергій Моргунов, він проінспектував роботи з реконструкції та поспілкувався з будівельниками.

Сучасний муніципальний спорткомплекс для вінничан – це проєкт, яким почав займатися ще Володимир Гройсман. Він тривалий час вів перемовини з Міністерством оборони, щоб СКА передали місту, і у 2014 році СКА було прийнято у власність територіальної громади.

Масштабна реконструкція приміщення спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля розпочалась у жовтні 2018 року. Цього року місту довелось скорочувати капітальні видатки по низці об’єктів у зв’язку з епідемією коронавірусу. У перелік потрапив і спортивний комплекс, який наразі оновлюють виключно за кошти міського бюджету.

«На сьогодні ми уже виконали близько 60-65% робіт. Зараз ми утеплюємо фасад, монтуємо спортивний паркет та виконуємо ще ряд внутрішніх робіт. Усі складні роботи уже виконали. Цього року плануємо запустити тепло. Це важливо, що не допустити руйнування того, що ми вже зробили», - зазначив директор підрядної організації ТОВ «ТБС - Проф» Олександр Юрківський.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов у свою чергу, зазначив, що наразі роботи фінансуються з міського бюджету. Також подали заявку до Державного фонду регіонального розвитку в сумі 23 млн грн, щоб завершити об’єкт у 2021 році. 

«Я думаю, що у нас буде можливість дофінансувати цей об’єкт, щоб далі продовжилися роботи. Хочу нагадати, що у зв’язку з пандемією коронавірусу ми мали менші надходження до бюджету і змушені були скоротити видатки на 30% по багатьох галузях.  Цей об’єкт також потрапив до тих, на які скоротилися видатки. Але ми бачимо, що тут необхідно продовжити роботи. Фактично підрядник уже тут працював, щоб підготуватися до зими й законсервувати об’єкт. Тому я буду звернутися до депутатів міської ради, щоб під час сесії було виділено 8 млн грн. Ці кошти потрібні для того, щоб завершити оздоблювальні роботи та забезпечити теплом це приміщення. Наступного року мають провести і благоустрій території  Ми маємо пам’ятати, що є ще ряд важливих об’єктів соціального характеру, які потрібно добудувати – такі, як, наприклад, лікарня швидкої допомоги», - наголосив міський голова Сергій Моргунов. 

По завершенню виконання всіх робіт Вінницька об’єднана територіальна громада отримає сучасний муніципальний спорткомплекс, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом, що надасть можливість проводити змагання різних рівнів. 

Довідка: 

На базі оновленого СКА зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Тут  буде перший муніципальний 25-метровий басейн у місті, який зможе відвідувати до 300 людей на добу. Також передбачено два гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони. Важливо, що спорткомплекс буде адаптований для людей з інвалідністю та маломобільних груп, адже тут облаштують пандус і підіймач - пишуть на сайті міської ради. 

Поділитися :

Останні новини

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52

У Вінниці триває всеукраїнський чемпіонат зі спортивної акробатики

24 вересня 2020, 11:18

У Вінниці розписали стіни дитячого відділення обласної психоневрологічної лікарні імені Ющенка

24 вересня 2020, 09:54

Жодна багатоповерхівка у Вінниці офіційно не готова до опалювального сезону

23 вересня 2020, 17:02

У Вінниці відбудеться дводенний форум молодіжних ініціатив 

23 вересня 2020, 16:20

На вінницькому заводі «Електричні системи» вироблятимуть комплектуючі до MERCEDES С-класу

23 вересня 2020, 15:43

Пішов із життя поважний вінничанин Олександр Сухомовський

23 вересня 2020, 15:21

У Вінниці патрульні спільно з оперативниками затримали трьох підозрюваних у вчиненні розбою

23 вересня 2020, 12:51

У Вінниці відбудеться громадське обговорення програми розвитку туризму міської ОТГ на 2021-2023 роки

23 вересня 2020, 10:58
Всі новини