В ефірі -  «Зустрічі на Єрусалимці». 
За мікрофонами працюють Ярослав і Віта Кондратенко.
Гості студії Віталій Тильний, Сергій Полупан та Володимир Ковцун - учасники «ТеСАМеШоу».   «ТеСАМеШоу» – це саме те шоу, яке потрібне всім, хто любить справжній український гумор!
Актори «ТеСАМеШоу» допомагають українській армії з 2014 року: дев’ять років поспіль передавали значну частину коштів із кожного концерту, а з початку повномасштабної війни розгорнули допомогу з подвоєною силою на усіх фронтах.
Сергій Полупан із перших днів записався в тероборону і разом із Жожкою їздив по військових частинах з концертами. Віталій Тильний з початку війни робив все, що можна робити — возив, перевозив, передавав, скупляв, відправляв, пакував, грузив, носив, селив, годував вимушених переселенців у рідному Тернополі.
А «Король монологів» Володимир Ковцун  більш відомий як Владзьо поїхав до села — у своє природнє середовище, де із друзями «кулінарного десанту» різав свині на тушонки для фронту.
Не полишаючи волонтерських справ, зараз актори відновили концерти для того, щоб підтримати економіку нашої держави (адже сплачують податки) і у надскладний час підняти настрій українцям та фінансово допомогти ЗСУ. Про концерти, про свій проєкт  «Хоть би шо», про волонтерську діяльність – в інтерв ‘ю.