Новини

"Без кисню я би вже не жив": вінницька міська лікарня переповнена хворими на коронавірус

18 червня 2020, 12:46

В реанімаційному відділенні Вінницької міської клінічної лікарні № 1 на дев`ять ліжок — одинадцять хворих на з COVID-19. Вже обирають для госпіталізації найважчих пацієнтів. Водночас в інфекційному відділенні також зайняті усі боксовані палати.


Журналісти телеканалу «ВІТА» побували у реанімаційному відділенні лікарні й поспілкувались з хворими зі складним перебігом коронавірусу. Як йдеться у сюжеті, 67-річна пані Тетяна потрапила до інфекційного відділення 5 червня, з температурою під 40 градусів. Пізніше її з двосторонню пневмонією перевели до реанімації. Вона закликала берегтись і сприймати хворобу серйозно.

Зображення: скріншот з сюжету

– Хочеться сказати, аби люди не жартували, тому що перебіг хвороби у всіх різний, але це дуже важко, коли щодня температура і ти гориш, як свічка. Спілкування немає ніякого. Хочеться сказати, щоб люди берегли себе і були дуже уважні, бо це не жарти – розповідає пацієнтка.

Завідувач відділення реанімації Вінницької міської клінічної лікарні №1 Ігор Пахно каже, що коли тільки починали надходити хворі на коронавірус, на лікування брали всіх важкохворих. Зараз доводиться обирати найважчих.

Зображення: скріншот з сюжету

– Якщо починався COVID, ми брали усіх важкохворих. Зараз ми вибираємо, хто найважчий. Саме зараз, саме сьогодні, тому що відділення в нас на дев’ять ліжок, а у ньому одинадцять хворих. Заповнене максимально: би бачите, лежить на каталці пацієнт, ми одного забрали, на його місце кладемо іншого. Я хочу, що не привезли усіх одразу, бо тоді будуть схожі проблеми, як в Іспанії, Італії та інших країнах.

Ще один пацієнт з COVID-19 потрапив до реанімації разом із дружиною. Чоловік розповів, що перебуває в лікарні десять днів у важкому стані. Він також просить вінничан не недооцінювати хворобу.

Зображення: скріншот з сюжету

– Тут я вже 10 днів. Поступив у важкому стані, зараз стан не покращується, знаходиться на одному рівні. Але без кисню я би вже не жив. Усе завдяки лікарям, які нас все-таки стабілізували й ми можемо ще якось дихати.

Директор Вінницької міської клінічної лікарні №1 Костянтин Ліваковський зазначив, що останні десять днів у Вінницькій ОТГ кількість хворих на коронавірус збільшилася. І навіть були випадки, коли лікарню через завантаженість виключали з маршруту швидкої допомоги. 

Зображення: скріншот з сюжету

– Насправді за останні 10 днів кількість хворих, які виявляються по Вінницькій ОТГ реально збільшилася. У нас майже весь відведений ліжковий фонд для лікування COVID зайнятий. Нас за останній тиждень двічі виключали з маршруту по швидкій допомозі. Тобто, хворі на коронавірус доставлялись в інші лікарні, у яких створені умови.

Зображення: скріншот з сюжету

Також повідомляється, що інфекційне відділення з хворими із середнім та важким перебігом хвороби також заповнене пацієнтами. Станом на 18 червня там лікувалось 58 пацієнтів. Зазначається, що не всі хворі на коронавірус мають супутні хвороби та не всі вони похилого віку.

                                         

Поділитися :

Останні новини

Вінницьких гідів консультують провідні експерти сфери туризму

10 липня 2020, 15:17

На Вінниччині у 39 людей виявили коронавірус: актуальна статистика на 10 липня

10 липня 2020, 11:16

Міський голова закликав вінничан повідомляти про факти корупції у "Прозорих офісах"

10 липня 2020, 09:47

У Вінниці Держпродспоживслужба виявила 41 випадок порушення санітарних норм

9 липня 2020, 17:30

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

У Вінниці завершилась реконструкція спортивного ядра біля школи №33

9 липня 2020, 15:28

У Вінниці ремонтують амбулаторію №3 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів

9 липня 2020, 13:19

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 9 липня

9 липня 2020, 11:31

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46
Всі новини