Новини

Будинок-тістечко: презентували другу розмальовку із серії "вінницький антистрес"

17 квітня 2020, 10:41

Легендарну садибу Боруха Львовича зобразили у вигляді тістечка у рамках проєкту "вінницький антистрес", який організували "Центр історії Вінниці" спільно з департаментом маркетингу міста та туризму. 


Незвичну інтерпретацію будівлі, яка колись була резиденцією очільника Української Народної Республіки, опублікували на сторінці Visit Vinnytsia. 

"Легендарна садиба Боруха Львовича – ніби розкішне тістечко на святковому столі. Всередині багато шарів історично-цікавого. Будівля вражає своєю атмосферністю. Середземноморська вілла просто посеред Вінниці та водночас органічна частина давньої Єрусалимки" – йдеться у дописі.

Фото: Visit Vinnytsia

Тож вінничанам пропонують розмалювати історичну будівлю. Завантажити зображення можна за посиланням. Фото готових розмальовок просять викладати у соцмережах з хештегом #вінницький_антистрес. Також потрібно позначити в дописі сторінки Центр історії Вінниці та Visit Vinnytsia.

Нагадаємо, минулого тижня презентували першу таку розмальовку, на якій зображений головний символ Вінниці – вежа та ріжок крафтового місцевого морозива.

Перші кольорові малюнки вже можна побачити на сторінці Visit Vinnytsia.

                                        

 

 

 

Поділитися :