Новини

Депутат Вінницької облради підтримав позицію мера щодо необґрунтованого підвищення тарифів облводоканалом

27 травня 2020, 14:48

Депутат Вінницької обласної ради та очільник постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов також висловив свою позицію щодо наміру "Вінницяоблводоканалу" підняти тарифи на воду для споживачів.


У своєму відеозверненні на сторінці у фейсбук, він аргументовано пояснив у чиїй власності наразі перебуває підприємство, хто впливає на підняття ним тарифів та як це все впливає на вінничан і якість самої води.

– Велика частина мешканців не задоволена, як і я особисто, якістю послуг, які ми отримуємо. Я розумію позицію вінницього міського голови, тому що більшість вінничан не розуміють, що підприємство належить не Вінницькій міській раді, а Вінницькій обласній раді. І підприємство, яке обслуговує близько 85% мешканців Вінниці, наразі належить обласній раді. Наразі рішення щодо можливого підвищення тарифів не приймає міська чи обласна рада, рішення приймає НКРЄКП.

Андрій Ковальов підтримав позицію міського голови Сергія Моргунова та зауважив, що рішення про можливу передачу "Вінницяоблводоканалу" на баланс вінницької міської ОТГ приймають депутати обласної ради. Пан Ковальов зазначив, що це питання стало політичним, позаяк частина депутатів ним маніпулює. На жаль, заручниками ситуації є вінничани.

                                                                           

За словами керівника профільної комісії, на останній зустрічі керівництво Облводоканалу запевнило, що чинний тариф рентабельний для підприємства.

– Станом на зараз заборгованість підприємство не накопичує, тому ми розуміємо, що той тариф, який підняли декілька місяців тому є обґрунтованим для нашого комунального підприємства. На моє велике переконання, як голови профільної комісії з питань ЖКГ, перспектив для зміни технології очищення та модернізації мереж, які є у Вінниці, не існує, коли це підприємство буде на балансі обласної ради.

Андрій Ковальов наголосив, що четвертий рік наполягає на передачі цього обласного підприємства на баланс Вінниці та проведенні якісних незалежних аудитів на підприємствах монополістах регіону. Він також зазначив, що всі районні водоканали вже давно передали з балансу обласної ради на баланс відповідних громад.

– Місто постійно "підставляє плече", виділяє кошти на підтримання діяльності обласного підприємства, хоча воно навіть йому не належить. Місто ініціювала проведення компанією Делойт аналізу діяльності міського КП "Міськтеплоенерго" та запропонувало так само виділити кошти на аудит і облводоканалу. На жаль, ніяких документів для аналізу господарської діяльності водоканалу отримати не вдалось.

Нагадаємо, що раніше Сергій Моргунов вступив проти наміру облводоканалу вчергове підняти тариф на воду для вінничан та закликав на громадських слуханнях висловити незгоду з цим рішенням.

                                                     

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів вінничани у червні користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14

Спеціалісти інституту культурної спадщини розробляють історико-архітектурний план Вінниці

3 липня 2020, 13:45
Всі новини