Новини

Гройсман пропонує взяти антикризову програму "Вінничани важливі" за основу для загальнонаціональної

25 травня 2020, 11:36

Експрем'єр міністр України та колишній мер Вінниці звернувся до уряду з пропозицією взяти за приклад програму антикризової підтримки громади "Вінничани важливі" і впровадити її на рівні держави задля виходу країни з кризи.


У своєму відеозверненні до уряду Володимир Гройсман нагадав, що обов’язок держави приймати усі необхідні рішення для того, щоб підтримати людей, економіку та здоров’я. Водночас, за словами колишнього очільника уряду, за декілька місяців карантину уряд не поклав на стіл чіткий план дій щодо підтримки людей та національної економіки, на відміну від інших європейських країн.

Він також зазначив, що неодноразово пропонував уряду прийняти конкретні кроки для підтримки звичайних громадян, на кшталт такої, яка нині діє у Вінниці. 

– Наша команда у Вінниці буквально нещодавно прийняла рішення про формування такої програми, яка може бути основою і прикладом для урядової програми і для програм інших міст України.

Програма складається з трьох частин. Частина перша – охорона здоров’я, вона має захистити медиків, належно фінансувати їхні зарплати, забезпечити обладнанням, медикаментами, засобами захисту, друга частина – соціальний захист. Так, у Вінниці вже затверджена програма, яка підтримує соціально незахищені верстви населення і пенсіонерів. Це чітка фінансова підтримка. І блок третій – питання економіки, захисту підприємництва і відновлення економічного зростання. 

                                                   

– Прийняті рішення, які дозволять звільнити підприємців від оплати податків на період карантину, дозволять стимулювати кредитування "під нуль", стимулювати збільшення та збереження кількості робочих місць. На кожне робоче місце буде цільова дотація – 1 тисяча гривень, яка дорівнює сплаті єдиного соціального внеску. Це конкретна допомога тим, хто хоче відновити роботу своїх підприємств та зберегти свої колективи.

Те ж саме Володимир Гройсман закликав зробити на рівні держави. За його словами, уряд має прийняти програму, підтримати людей. І це не просто вимога, а обов’язок уряду в такий складний час.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці школярі йдуть на весняні канікули 9 березня

5 березня 2021, 16:15

До Дня народження Т. Шевченка у Вінниці проведуть інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?"

5 березня 2021, 13:36

"Лицарі Поділля та Мамонт Вінні": Вінницький краєзнавчий музей опублікував перелік екскурсій на березень

5 березня 2021, 13:06

5 вінницьких вишів увійшли до міжнародного рейтингу університетів за популярністю в Інтернеті

5 березня 2021, 12:11

У міській раді оприлюднили графік роботи лікарень Вінниці 6-8 березня

5 березня 2021, 11:43

Нова покрівля та енергозберігаючі вікна: у Вінниці модернізують Палац дітей та юнацтва

5 березня 2021, 11:26

У Вінниці надзвичайники врятували з водойми людину

5 березня 2021, 11:10

"Вінничани важливі": муніципальну програму підтримки вінничан продовжили на 2021 рік

5 березня 2021, 10:44

Наразі підстав для оголошення Вінницької області "червоною" зоною епіднебезпеки немає

4 березня 2021, 15:31

За добу у Вінницькій області зафіксували 827 нових випадків захворювання на COVID-19

4 березня 2021, 15:14
Всі новини