Новини

Гройсман пропонує взяти антикризову програму "Вінничани важливі" за основу для загальнонаціональної

25 травня 2020, 11:36

Експрем'єр міністр України та колишній мер Вінниці звернувся до уряду з пропозицією взяти за приклад програму антикризової підтримки громади "Вінничани важливі" і впровадити її на рівні держави задля виходу країни з кризи.


У своєму відеозверненні до уряду Володимир Гройсман нагадав, що обов’язок держави приймати усі необхідні рішення для того, щоб підтримати людей, економіку та здоров’я. Водночас, за словами колишнього очільника уряду, за декілька місяців карантину уряд не поклав на стіл чіткий план дій щодо підтримки людей та національної економіки, на відміну від інших європейських країн.

Він також зазначив, що неодноразово пропонував уряду прийняти конкретні кроки для підтримки звичайних громадян, на кшталт такої, яка нині діє у Вінниці. 

– Наша команда у Вінниці буквально нещодавно прийняла рішення про формування такої програми, яка може бути основою і прикладом для урядової програми і для програм інших міст України.

Програма складається з трьох частин. Частина перша – охорона здоров’я, вона має захистити медиків, належно фінансувати їхні зарплати, забезпечити обладнанням, медикаментами, засобами захисту, друга частина – соціальний захист. Так, у Вінниці вже затверджена програма, яка підтримує соціально незахищені верстви населення і пенсіонерів. Це чітка фінансова підтримка. І блок третій – питання економіки, захисту підприємництва і відновлення економічного зростання. 

                                                   

– Прийняті рішення, які дозволять звільнити підприємців від оплати податків на період карантину, дозволять стимулювати кредитування "під нуль", стимулювати збільшення та збереження кількості робочих місць. На кожне робоче місце буде цільова дотація – 1 тисяча гривень, яка дорівнює сплаті єдиного соціального внеску. Це конкретна допомога тим, хто хоче відновити роботу своїх підприємств та зберегти свої колективи.

Те ж саме Володимир Гройсман закликав зробити на рівні держави. За його словами, уряд має прийняти програму, підтримати людей. І це не просто вимога, а обов’язок уряду в такий складний час.

Поділитися :

Останні новини

Вінницьких гідів консультують провідні експерти сфери туризму

10 липня 2020, 15:17

На Вінниччині у 39 людей виявили коронавірус: актуальна статистика на 10 липня

10 липня 2020, 11:16

Міський голова закликав вінничан повідомляти про факти корупції у "Прозорих офісах"

10 липня 2020, 09:47

У Вінниці Держпродспоживслужба виявила 41 випадок порушення санітарних норм

9 липня 2020, 17:30

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

У Вінниці завершилась реконструкція спортивного ядра біля школи №33

9 липня 2020, 15:28

У Вінниці ремонтують амбулаторію №3 на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів

9 липня 2020, 13:19

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 9 липня

9 липня 2020, 11:31

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46
Всі новини