Новини

Лань-білосніжка: у Гайсинському лісництві живе особлива тварина

16 квітня 2020, 10:35

Самицю-альбіноску зафіксували на відео працівники Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Вони умовно назвали її "білосніжка".


Як йдеться у дописі лісництва у фейсбук, особлива самка живе у Гайсинському лісництві. Також повідомляється, що білосніжна лань минулого року стала мамою, а дитинча  народилося звичайного забарвлення.

                                                  Фото: Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

У вольєрному господарстві Гайсинського лісництва, лісівники розводять європейських ланей уже четвертий рік. Гайсинські лісівники починали із 25 особин лані, привезених із приватного мисливського господарства "Вепр" (Гайсинський район).

                                                       

"Перепис" 2019 року зафіксував 35 голів лані, у 2020 році – 45 ланей, причому частину реалізували. Повідомляється, що тварин у вольєрі утримують з усіма необхідними умовами: є водопій, годівниці, солонці. На території вольєру облаштоване приміщення для зберігання кормів, а за вольєрним господарством наглядають єгер та штатний працівник.

За даними обліку мисливських тварин у 2020 році, у мисливських угіддях Дашівського ДЛМГ, Бершадського та Гайсинського лісгоспів нараховується 79 ланей.

Для довідки: лань європейська – тварина з родини оленевих, менша розмірами за інших оленів, дуже красива. Відрізняється граційністю та спритністю, перестрибуючи перешкоду, плавним вигином спини зачаровує взір спостерігача. Працівники, що доглядають за ланями у вольєрі Гайсинського лісгоспу, відзначають їхню полохливість, навіть при наближенні годування тварини не підходять близько.

Поділитися :