Новини

Мер Вінниці закликав містян залишатись вдома на Великдень

17 квітня 2020, 13:30

Міський голова Сергій Моргунов закликав вінничан на свята дотримуватись карантинних обмежень та провести Великдень вдома.

Під час онлайн-брифінгу він звернувся до вірян усіх релігійних конфесій, які цієї неділі відзначатимуть величне свято Воскресіння Христового.

– Понад місяць країна на карантині. Ми у Вінниці провели дійсно велику масштабну роботу, щоб не допустити спалаху коронавірусу. Вінничани, у своїй більшості, досить відповідально ставляться до всіх правил карантину. Якщо загадати початок карантину, то люди ще не розуміли всієї ситуації і масово виходили на вулицю та збиралися у громадських місцях. На сьогодні я думаю, що всі бачать, що ситуація з дотриманням карантинних обмежень покращилася і відповідальність вінничан на достатньо високому рівні, – каже очільник Вінниці.

Міський голова подякував жителям міста, які дотримуються правил карантину.

– Я дякую за те, що весь цей час ви не наражали на небезпеку ні себе, ні своїх рідних, близьких, та друзів. І ви відповідально ставитесь до свого здоров’я і здоров’я всіх своїх знайомих. Я маю велику надію, що всі ці самопожертви не будуть даремними. І після Великодня ми не побачимо серйозний сплеск хвороби. Я думаю, що у кожного вінничанина буде можливість помолитись в колі своєї родини, сім’ї, подивитись службу через телебачення та Інтернет. Тим більше, що всі центральні канали будуть в онлайн режимі транслювати служби на Великдень. І дуже важливо, якщо ми залишимось на ці дні вдома  – то після карантину буде більше можливостей і радості живими та здоровими зустрічатись зі своїми рідними та близькими, – зазначив Сергій Моргунов.

Поділитися :