Новини

Міський голова Вінниці розповів про різницю між державним та міським забезпеченням лікарень

28 квітня 2020, 13:35

Більшість ліків та засобів захисту лікарів закуповуються за кошти міського бюджету, централізовані постачання від держави покривають значну меншу частину потреб. 


Про це розповів під час брифінгу міський голова Сергій Моргунов. Як приклад він навів кількісне співвідношення між постачанням захисних костюмів та рукавичок від держави та їх закупівлею коштом міського бюджету.

– Ми отримали 200 одноразових костюмів від держави, Вінницька міська ОТГ закупила 17898 штук, від фонду "Стопвірус" ми отримали 685 таких костюмів. Рукавичок від централізованих поставок місто отримало 18 600 штук, за кошти міського бюджету – 11 655 пар таких рукавичок.

Також, за словами Моргунова, респіраторів другого та третього ступеня захисту від держави Вінниця не отримала взагалі, за кошти Вінницької міської ОТГ закупили 35 237 таких респіраторів, а 6300 штук надав фонд “СтопВірус”.

– По медикаментах, згідно з тим протоколом, який підготували наші вінницькі спеціалісти і який зараз прийнятий по всій Україні. Від централізованих поставок таких медикаментів надійшло на суму 519 тисяч гривень. З міського бюджету закуплено на суму 2 мільйони 104 тисячі гривень. Від фонду "СтопВірус" – на суму 365 тисяч гривень. Фактично, ви розумієте, що основне навантаження лягло на міський бюджет щодо придбання медикаментів і забезпечення лікарів засобами індивідуального захисту, – зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова зазначив, що до середини травня Вінниця буде забезпечена апаратами ШВЛ, виходячи з тієї епідситуації, яку наразі маємо у місті. Загалом Вінниця має отримати 19 апаратів штучної вентиляції легень, які замовили за кошти міської ОТГ. Один з них вже отримали.   

 

 

Поділитися :