Новини

Мистецька платформа та креативний хаб просто неба: у Вінниці розробляють концепцію "Території SUN"

4 березня 2020, 14:02

У Вінниці розробляють концепцію розвитку території SUN. Як перетворити мальовничу територію колишнього дитячого санаторію на Старому місті на простір для активного відпочинку для вінничан та гостей міста, обговорювали в хабі "Місто змістів" представники департаменту маркетингу і туризму та громадських організацій міста.


Як розповів директор департаменту маркетингу і туризму міської ради Олександр Вешелені, проєкт "Територія SUN" внесено до стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2020 року. За його словами, це буде мистецька платформа, креативний хаб просто неба і водночас рекреаційна зона для проведення культурно-мистецьких, освітніх та екологічних подій. Кінцевим результатом обговорення має стати якісний туристичний продукт, який би зацікавив туристів з інших міст.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Перші заходи, які проходили на цій території, показали певний "зріз"аудиторії й того, що вона хотіла. Місту бракувало виходу в публічний простір та мистецтва, яке там оживає, – розповів Олександр Вешелені.

А наприкінці травня Територія SUN прийме перших відвідувачів мистецьких вихідних. Це буде вікенд мандрівників, в останні вихідні червня відбудеться фестиваль опен-ейр, а в серпні – екофест. За словами голови мистецького об’єднання "Плай" Олександри Тарас, минулого року представники саме цієї організації ініціювали проведення фестивалю такого формату.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Після першого Air ГогольFestу ми з командою задумались, що у Вінниці немає якось такого опен-ейр фестивалю або такої події, схожої на Шешори чи АртПоле. Ми почали шукати локацію, де б можна було реалізувати щось подібне. Виявилось, що є така територія у нас на Старому місті. Там ми й провели перший мистецький вікенд. І, на наше приємне здивування, туди почали приїжджати люди. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Нагадаємо, рішенням сесії міської ради територію колишнього дитячого санаторію імені Коцюбинського вдалося повернути в комунальну власність міста. Зараз ця територія охороняється муніципальною вартою. Навесні її приберуть та прокладуть необхідні комунікації, зокрема освітлення. 

Поділитися :

Останні новини

"200 днів брехні": у Вінниці пройде акція на підтримку підозрюваних у вбивстві Шеремета

2 липня 2020, 16:19

Після 20 липня вінничанам почнуть нараховувати муніципальну допомогу

2 липня 2020, 15:21

У Вінниці виділять 400 тисяч гривень на підтримку соціальних підприємств ветеранів АТО

2 липня 2020, 13:25

На Вінниччині поліція затримала керівника автошколи за хабар

2 липня 2020, 12:41

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 2 липня

2 липня 2020, 11:35

Вінницька міськрада та мережа ГО "Місто змістів" підписали меморандум про співпрацю

2 липня 2020, 11:12

У Вінниці виділять мільйон гривень на ремонт інклюзивно-ресурсного центру №2

2 липня 2020, 10:43

На вінницьких перехрестях відновлюють розмітку велопереїздів

1 липня 2020, 16:51

У Вінниці перші підприємці подали заявку на оформлення муніципальної компенсації

1 липня 2020, 14:41

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 1 липня

1 липня 2020, 12:43
Всі новини