Новини

На Вінниччині збільшилась кількість хворих на коронавірус до 9 людей

27 березня 2020, 11:27

За добу на Вінниччині збільшилась кількість хворих на коронавірус. Ще у 5 людей захворювання підтверджене лабораторно.


Про це повідомив під час брифінгу голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.  Станом на 10 ранку 27 березня в області 9 осіб хворих на коронавірус. Всі хворі госпіталізовані у боксованих палатах лікарень. Контактні особи знаходяться на самоізоляції.

За словами Сергія Моргунова, серед 7 заражених коронавірусом мешканців Вінниці, 6 контактували з першою хворою в регіоні медсестрою. Це її 5-річний племінник, а також 4 – працівниці пологового будинку, які контактували з хворою. Ще один хворий – 32-річний чоловік, який повернувся із закордону.

– Це дійсно працівники другого пологового будинку. На сьогодні стан першої хворою наближається до задовільного, температура нормальна. Також в першому інфекційному відділенні знаходяться 4 пацієнтки. Це близькі родички хворої, у них немає ознак респіраторного захворювання, але ще триває дослідження на наявність коронавірусу, – повідомив Сергій Моргунов.

Крім того, в інфекційному відділенні перебуває ще 2 пацієнтки з підозрою на коронавірус, які прибули з-за кордону. Їхній стан задовільний, температура 37, триває дообстеження на коронавірус.

Також Сергій Моргунов спростував інформацію про те, що проби на коронавірус взяли лише у працівників полового будинку. 

– Акушерський корпус пологового будинку закритий на карантин, там перебуває 7 породіль і 14 вагітних. Вони перебувають під спостереженням медичних працівників та забезпечені усім необхідним. Сьогодні продовжиться збір біологічного матеріалу у пацієнтів та працівників для досліджень. Вони будуть на карантині до завершення обстеження на наявність коронавірусу. Медичний персонал, який був поза межами закладу, знаходться на самоізоляції. Інформація про виписаних пацієнтів передана сімейним лікарям для подальшого спостереження.

Загалом на території Вінницької області зареєстровано 42 підозри на COVID-19. У 27 випадках діагноз лабораторно не підтверджений, в 9 випадках виявлений коронавірус, в тому числі в 1 дитини. Зразки матеріалів ще від 6 хворих досліджуються. Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані: місто Вінниця – 7, Вінницький район – 1, місто Ладижин – 1. За попередню добу термінові повідомлення про підозру на захворювання поступили із Бершадського, Вінницького, Іллінецького, Жмеринського, Томашпільського, Чернівецького районів.

В області розгорнуто 524 інфекційних ліжка для можливих хворих коронавірусом. Також адміністраціями закладів розглядається можливість самоізоляції закладів, а також можливості поселення працівників, які забезпечують бепосередньо надання послуг клієнтам закладів на період карантину.

Поділитися :

Останні новини

Реконструкцію вінницького дитсадка №26 планують завершити до осені

4 червня 2020, 13:44

У Вінниці на Космонавтів облаштували закритий контейнерний майданчик

4 червня 2020, 13:08

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 4 червня

4 червня 2020, 11:31

"Вінницяобленерго" проведе розіграш серед вінничан, які передаватимуть показники лічильника

4 червня 2020, 09:51

Вінницьким пенсіонерам купили абонементи на користування велопрокатом

3 червня 2020, 17:39

"Вінничани важливі": місцевим підприємцям платитимуть за кожного нового працівника

3 червня 2020, 16:02

У вінницькому мікрорайоні "Тяжилів" восени відкриють новий садочок

3 червня 2020, 14:51

Вінничанка просить встановити лавки з укриттям від дощу

3 червня 2020, 13:06

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 3 червня

3 червня 2020, 11:07

У Вінниці планують відкрити соціальний ресторан, де працюватимуть люди з інвалідністю

3 червня 2020, 10:14
Всі новини