Новини

"Народні пісні як сторінки історії": юні вінничани креативлять онлайн

22 квітня 2020, 10:45

Триває онлайн проєкт Віри Майбороди "Народні пісні як сторінки історії", у якому беруть участь юні вихованці зразкової майстерні естрадного мистецтва "Зоряна мрія" МПМ "Зоря".


Кожен учасник отримав по одній народній пісні для опрацювання, розповідає авторка проєкту Віра Майборода і зазначає, що пісню потрібно не тільки вивчити та виконати, а ще і віднайти та озвучити цікаві факти з історії заданого твору.

Фото: Зразкова майстерня естрадного мистецтва "Зоряна мрія"

За словами керівниці майстерні естрадного мистецтва "Зоряна мрія" Віри Майбороди, така ідея з’явилась, коли побачила, що віддалена робота в режимі онлайн відрізняється від роботи з дітьми наживо. Тому виникла потреба розробляти нові методи роботи.

                                                 

– Ми з дітьми зараз вивчаємо пісні онлайн. Кожна дитина отримала пісню і завдання знайти щось цікаве про неї. Діти з батьками і я знайшли чимало інформації. На це витратили три тижні роботи.

У проєкті беруть участь 12 дітей різного віку, проте майже однакового рівня підготовки. Кожну відео роботу пані Віра викладає в мережу окремо.

                                       

Ознайомитись з роботами з усіх учасників проєкту "Народні пісні як сторінки історії" можна на сторінці зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» у фейсбук.

Поділитися :