Новини

"Нульова толерантність до корупції": очільник Вінниці Сергій Моргунов прокоментував лідерство у рейтингу мерів

9 липня 2020, 16:37

Про нульову толерантність до корупції та системну роботу по досягненні максимальної прозорості вінницької мерії розповів очільник міста Сергій Моргунов, коментуючи результати антикорупційного рейтингу видання «Obozrevatel».


За результатами рейтингу, вінницька мерія – найпрозоріша в Україні, а міський голова Сергій Моргунов має найменший ризик корупції. В рамках рейтингу «Міські голови з найвищими ризиками корупції» за десятками критеріїв оцінювали місцеву владу, насамперед роботу голів обласних центрів кількох десятків найбільших міст країни.

– Моє особисте ставлення – це нульова толерантність до корупції. Ми завжди говоримо це інвесторам і нашим партнерам. І я наголошую на тому, що у цій будівлі ніколи не було і не буде корупції. Якщо, не дай Боже, хтось буде "нечесним на руку" або у своїх помислах, або у своїх діях – він однозначно буде відповідати за законом, нікого ми захищати не будемо.

Також до п’ятірки найкращих увійшли міські голови Тернополя, Львова, Житомира та Хмельницького. При складанні рейтингу видання враховувало прозорість розподілу бюджету, чи є кримінальні провадження проти місцевих чиновників, скарги та оцінки городян, які читачі надсилали на пошту інтернет-медіа. Міський голова зазначив, що лідерство в антикорупційному рейтингу є результатом більш як 15 річної цілеспрямованої командної роботи. І, за його словами, і є ще чимало досягнень.

– Почали працювати над дотриманням сертифікату щодо політики якості, антикорупції та інформаційної безпеки. Кожні 4 роки ми підтверджуємо цей сертифікат. Крім того, наприклад минулого року за версію рейтингу "Transparency international" Вінницька міськрада визнана найпрозорішою щодо роботи з інвесторами. останніх два-три роки ми – у п'ятірці найпрозоріших бюджетів України, тому моя політика та політика нашої команди принципова.

Додамо, що у Вінницькій міськраді працюють над створенням антикорупційного відділу, який займатиметься попередженням, ліквідацією та мінімізацією корупційних проявів. Тут зокрема займатимуться організацією і забезпеченням антикорупційної політики на території Вінницької міської ОТГ. Це також одна з передумов ведення прозорої політики Вінницької міськради, — зазначив Сергій Моргунов. 

– За останніх 3-4 роки, коли ми спілкуємось з інвесторами, і ті інвестори, які вже побудували заводи, у першу чергу наголошують на тому, що їхній вибір обумовлений саме прозорою політикою Вінницької міської ради.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини