Новини

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

У приміщенні вже встановили систему подачі кисню. Також закупили обладнання на суму близько чотирьох мільйонів гривень. Наявність палати інтенсивної терапії покращить надання медичної допомоги вінничанам та розширить можливості медичних закладів, особливо, в умовах пандемії. 

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради,  мер Сергій Моргунов відвідав лікарню та поспілкувався з медперсоналом.  Він зазначив, що цей проєкт важливий не лише для лікарні, а й для сфери охорони здоров’я міста в цілому. 

«У палаті інтенсивної терапії є можливості, за наявності відповідного обладнання, надавати вчасні, ефективні і якісні медичні послуги для хворих. На сьогодні в місті ми маємо головне реанімаційне відділення в лікарні швидкої медичної допомоги, яка є базовою в Північному госпітальному окрузі. Вона буде обслуговувати майже мільйон жителів Вінницької області. Лікарня ШМД найбільш навантажена з точки зору травматології, хірургії, наслідків ДТП та інсультів. Саме тому ми розпочали розвивати цю лікарню і ведеться масштабне будівництво нового корпусу. Також три роки тому створили сучасне і професійне реанімаційне відділення в лікарні №1. Тепер у нас  з’явилась можливість направити ресурс на МКЛ №3», – розповів Сергій Моргунов.

Зазначається, що палата інтенсивної терапії у МКЛ №3  розрахована на три ліжка і є можливість додаткового розгортання ще кількох. Облаштована палата інтенсивної терапії повністю за кошти бюджету громади. 

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш, проєкт по створенню палати інтенсивної терапії виконаний з дотриманням світових вимог.

"Тут застосовані всі необхідні технології, використане якісне німецьке обладнання. Зроблено капітальний  ремонт приміщень. Облаштовано систему медичних газів таким чином, що за потреби можна буде збільшити кількість пацієнтів, які отримують кисневу терапію або підтримку, ще на один-два місця», – зазначив головний лікар міста.

За словами Олександра Шиша, робоче місце оснащене монітором спостереження, апаратом штучної вентиляції легень, електровідсмоктувачем, медичними газами, функціональним ліжком з електроприводом. 

«Заклад може брати участь в маршруті екстреного пацієнта. Коли у нас ставало питання госпіталізації важкого терапевтичного пацієнта, то третя лікарня «випадала» з цього маршруту, тому що у них не було реанімації і лікарня позиціонувалась, як заклад відновлювального лікування. Тому з введенням реанімації статус самої лікарні теж підвищується. Персонал пройшов стажування на робочих місцях в інших реанімаціях міста. Зараз процес підготовки та формування штату палати інтенсивної терапії на завершальній стадії. Я думаю, що роботи ми завершимо до першого вересня, і вже восени ми почнемо приймати пацієнтів в палатах інтенсивної терапії», – зазначив Олександр Шиш.

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини