Новини

Підтримую лікарів: до вінницької лікарки зателефонував відомий хореограф зі словами подяки

10 квітня 2020, 10:02

МОЗ продовжує залучати відомих людей до соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів. У відомстві закликають кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів


Долучився до цієї соціальної кампанії й відомий в Україні хореограф Влад Яма. Він зателефонував лікарці швидкої допомоги Ірині з Вінницької області й подякував їй та її працю.У теплій розмові Влад підтримав дівчину, побажав більше сил і зізнався, що дуже цінує роботу усіх медпрацівників.

– Я Вам хотів сказати велике дякую, від себе та від своїх друзів. Ми дуже цінуємо Вашу роботу, ми Вам довіряємо. Мені щось підказує, що ми усі впораємось, – зазначив Влад Яма. 

                                                

Ірина, своєю чергою, побажала усім залишатись вдома, дотримуватись умов карантину та мити руки і зазначила, що найголовніше – якомога менше хворих в країні.

У рамках ініціативи #ПідтримуюЛікарів можна подякувати медпрацівникам.Зробити це може кожен охочий. Також на фейсбук сторінці міністерства є відео, героями яких стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри.Вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям.

Поділитися :