Новини

Півтори тисячі вінничан записались для отримання муніципальної доплати

29 травня 2020, 15:45

Понад 14 тисяч вінничан будуть отримувати щомісячну муніципальну доплату в рамках антикризової програми Сергія Моргунова "Вінничани важливі". Її виплачуватимуть вже з липня. У Прозорих офісах міста уже видали 1500 талонів попереднього запису.


Як пишуть на сайті міської ради, система оформлення муніципальної доплати відпрацьована таким чином, щоб вінничани не турбувались про організаційні питання. Тому кожному, хто має право на таку допомогу, подзвонить людина з департаменту соціальної політики, визначать час і дату, коли варто прийти в прозорий офіс з документами.

Міський голова Сергій Моргунов закликав вінничан не йти самостійно до Прозорого офісу, а дочекатися дзвінка від представників департаменту соціальної політики. 

– Я хочу звернутися до всіх людей, які мають право на таку виплат, дослухатися до мене. Не потрібно уже завтра бігти до Прозорих офісів для того, щоб займати черги й писати відповідну заяву.  З понеділка працівники департаменту соціальної політики будуть обдзвонювати вінничан і пояснювати, як отримати цю доплату і хто на неї має право. Вони скажуть, в який день прийти до Прозорого офісу і на котру годину. На сьогодні вже прийнято 1500 заявок. Крім того, до цієї роботи будуть залучені мобільні адміністратори департаменту соцполітики. Вони будуть їздити до тих людей, які фізично не можуть добратися до Прозорого офісу. До цієї роботи будуть залучені й працівники територіального центру соціального обслуговування. Хочу зазначити, що необхідні документи та заяву для отримання виплати можна буде надіслати поштою, – сказав міський голова Сергій Моргунов. 

Також міський голова звернувся до вінничан, які відвідують Прозорі офіси, та закликав їх не створювати черги і не наражати на небезпеку себе та інших відвідувачів. Запис на прийом до Прозорого офісу здійснюється за телефоном 65-50-50, або ж через Персональний кабінет на сайті міської ради. А відвідувачі які приходять раніше, мають трішки зачекати на вулиці. 

Поділитися :

Останні новини

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів у червні вінничани користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14
Всі новини