Новини

Посилена дезінфекція через грип та ГРВІ: вінницький муніципальний транспорт обробляють спеціальним розчином

3 березня 2020, 14:48

У зв’язку з підвищенням захворюваності на грип та ГРВІ кожен тролейбус, трамвай та автобус КП «Вінницька транспортна компанія» щотижня проходить через генеральне прибирання, коли салон миється повністю – зовні й всередині, фінальним етапом якого є обробка дезінфекційним розчином.


Як пишуть на сайті міської ради, з початку лютого цю роботу посилили у зв’язку з поширюваністю ГРВІ – дезінфекцію проводять спеціальним розчином з пульверизаторів. Працівники КП «ВТК», які виконують цю роботу, забезпечені захисними костюмами, рукавицями, масками та іншими засобами індивідуального захисту

Фото: www.vmr.gov.ua

Генеральне прибирання кожної одиниці транспорту робиться раз на тиждень. Воно включає три етапи. Миються вікна, стеля, поручні, підлога тощо. Завершальний етап – обробка спеціальним дезінфекційним розчином поручнів та підлоги.

Фото: www.vmr.gov.ua

"Крім того, двічі на день на кінцевих зупинках громадського транспорту протираються ручки, а також поручні на вхідних дверях та всередині салону. Також рухомий склад прибирають й вночі в депо, перед тим, як транспорт зранку вийде на лінію. З 9 лютого ми ще більше посилили роботу з дезінфекції салонів. Тому зараз ми обробляємо салон ще й за допомогою розпилювача та спеціальних дезінфекційних засобів", – розповів генеральний директор КП "Вінницька транспортна компанія" Михайло Луценко.

Фото: www.vmr.gov.ua

Також Михайло Луценко зазначив, що заготовлено близько трьох тисяч масок і ще близько 200 масок зі спеціальними клапанами. При потребі їх будуть використовувати водії та кондуктори.

Як розповів завідувач здоровпункту КП "Вінницька транспортна компанія" Микола Зозуля, дезінфекційний розчин, який використовується для запобігання інфекційним захворюванням, вбиває практично всі мікроби, які є патогенними.

Фото: www.vmr.gov.ua

Такий розчин використовується в закладах охорони здоров’я, харчування, у транспорті, де перевозять харчові продукти та займаються пасажирськими перевезеннями. Його дія проявляється вже через п’ять хвилин, потім салон провітрюється, поверхні протираються.

Фото: www.vmr.gov.ua

"Важливо також, щоб і пасажири пам’ятали правила профілактики – прикривали ніс і рот, коли пчихають та кашляють, мили руки після відвідування громадських місць. Наші працівники, які проводять обробку дезрозчином, зокрема, пульверизатором, мають засоби індивідуального захисту – захисні костюми, халати, рукавиці, окуляри, спеціальні маски. Після того, як вагони пройшли зовнішню мийку, вони заходять всередину й обробляють поручні, вікна, підлогу", – каже Микола Зозуля.

Крім того, Микола Зозуля зазначає, що передрейсовий контроль проходять усі водії та кондуктори: їм міряють тиск та температуру, цікавляться самопочуттям.

Поділитися :

Останні новини

Під Вінницею на дорогах з'являться "дезінфекційні коврики" для автомобілів

2 квітня 2020, 17:00

Наступного тижня у Вінниці завершиться опалювальний сезон

2 квітня 2020, 16:05

Філармонія і карантин: вінницькі музиканти записали відеокліп з популяризації соціалізації

2 квітня 2020, 15:32

У вінницькому зоопарку поповнення: народилось ведмежа

2 квітня 2020, 14:01

У Вінниці триває будівництво нової школи на Поділлі

2 квітня 2020, 13:25

На Вінниччині вже 54 випадки коронавірусу, один пацієнт одужав

2 квітня 2020, 12:26

Вінницька екскурсоводка проводитиме онлайн-подорож містом

2 квітня 2020, 09:53

Гройсман закликав центральну владу не зменшувати місцеві бюджети

1 квітня 2020, 16:56

Вінницькі комунальники використали на дезінфекцію вулиць понад мільйон літрів розчину

1 квітня 2020, 16:21

"Стопвірус" в дії: лікарям районних лікарень Вінниччини передали захисні набори

1 квітня 2020, 15:42
Всі новини