Новини

Продуктові ринки Вінниці відновлять роботу з 30 квітня

28 квітня 2020, 15:30

Агропродовольчі ринки Вінниці з 30 квітня відновлять свою роботу. Відповідне рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14.


Про це повідомляє Вінницька міська рада. Перед поновленням роботи Держпродспоживслужба у Вінницькій області має провести обстеження агропродовольчих ринків різних форм власності на предмет дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширенню COVID-19 та усунення виявлених раніше порушень. По кожному ринку мають скласти відповідні акти та видати відповідний наказ.

Працюватимуть ринки у робочі дні з 10:00 до 14:00. У вихідні та святкові – з 10:00 до 16:00.

Попередньо мер Вінниці Сергій Моргунов, під час брифінгу, аргументував таке рішення тим, що закриття продуктових ринків спричинило поширення стихійної торгівлі, серйозних збитків у фермерів та тимчасове безробіття 2500 місцевих підприємців. Сергій Моргунов також зазначив, що з самого початку був проти цього рішення, але на місцях зобов’язані впроваджувати рішення центральної влади.

Поділитися :