Новини

Розіграш призів серед вінничан, які передавали показники лічильника, провели на "Вінницяобленерго"

30 липня 2020, 16:38

На підприємстві, шляхом генерування випадкових чисел, визначили 12 переможців. Десятеро з них отримає поповнення мобільного телефону на 100 грн, а двоє -  смартфони. Участь у розіграші взяли 22 тисячі  жителів Вінницької області.

 

Як розповів "Місту над Бугом" комерційний директор акціонерного товариства Олексій Тарарака,  конкурс  «Найсумлінніший споживач - 2020» оголосили, щоб заохотити споживачів до вчасного подання показників лічильників з інформацією про спожиту ними електроенергію. Умовна мотивація до сплати за комунальні послуги. А споживачі, які передадуть не лише показання, а й фотографію лічильника, чекає суперприз -планшет.

30 липня пройшов перший етап розіграшу,  під час якого радномним методом визначили двох побутових споживачів «Вінницяобленерго», які своєчасно передавали покази електролічильника  та дотримувались певних умов. 

Передавати мобільні телефони будемо з подяками, приїхавши до переможців.  Сьогодні це Степанюк С. Л. з мікрорайону Замостя  (м. Вінниця) та Нароган А. В з Тульчина, - розповів Олексій Тарарака. 

 

Конкурс проводитиметься у три етапи, по завершенні яких, серед фіналістів розіграють суперприз – планшет.  Проте є умови, каже Олексій Тарарака.

Наступним етапом буде підбиття підсумків передачі показників, які стартують з сьогоднішнього числа. Усі споживачі можуть знову взяти участь у розіграші цих призів. На третьому етапі буде ще суперрозіграш. Розіграємо планшет. Але є додаткові умови: протягом трьох місяців треба сумлінно передавати покази електролічильника через VIBER  і TELEGRAM, хоча б один раз надіслати фотофіксацію електролічильника з показами через  ці чатботи та бути зареєстрованими в особистому кабінеті АТ «Вінницяобленерго», - зазначив представник підприємства. 

Триватиме конкурс до 25 вересня 2020 року. Загалом розіграють 6 смартфонів та планшет. Зазначимо, що до участі в конкурсі не допускатимуться працівники АТ «Вінницяобленерго».

 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37

Експрем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав українців активніше висловлювати свою позицію щодо повернення "бебі-боксів"

4 серпня 2020, 17:42

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Палату інтенсивної терапії створюють у Вінницькій міській клінічній лікарні №3

4 серпня 2020, 15:46

Вінницьких рестораторів та готельєрів навчатимуть робити бізнес конкурентноспроможним

4 серпня 2020, 13:49

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52
Всі новини