Новини

Сергій Моргунов закликав містян взяти участь у розробці стратегії розвитку Вінниці на наступне десятиліття

21 липня 2020, 12:16

Міський голова Сергій Моргунов закликав містян долучитися до створення стратегії розвитку Вінниці до 2030 року. Він записав відеозвернення, у якому окреслив пріоритети розробки спільної стратегії для всіх громад Вінниччини.

 

Як йдеться у дописі Сергія Моргунова у Фейсбук, у Вінниці є історія, але наразі багато змін: будуються садочки, школи, лікарні, підприємства та офісні центри. У місті чисті вулиці та хороші дороги. Індустріальний парк та інноваційні підприємства — це робочі місця і гроші на розвиток регіону. Це наша реальність, бо десять років тому  було затверджено Стратегію розвитку міста до 2020-го року.

Амбітні плани, які ініціював тоді  Володимир Гройсман підтримала міська команда, а головне - громада. Завдяки цьому і маємо результат. Мрії стають реальними, коли чітко їх бачиш. Не можна зупинятись на досягнутому. Та й життя не стоїть на місці. Світ стрімко змінюється. Тож, маємо саме зараз правильно оцінити виклики і визначити нові завдання. Вінниця - 2030 має стати ще більш комфортною і сучасною. І тому час говорити про Стратегію 3.0 – стратегію нової якості життя міста, - написав міський голова.

Сергій Моргунов зазначив, що разом з обласним центром має змінюватись і вся область.  Йдеться про спільну стратегію всіх громад Вінниччини. А   пріоритети, - це здоров’я вінничан, економіка і робочі місця.

Це особливо актуально сьогодні, коли пандемія спричинила економічну кризу. Важливо, щоб інтереси мешканців кожного містечка та села були враховані, захищені при утворенні об’єднаних громад, а інтереси кожної громади – на рівні області.

                                                   

Зазначається, що громади повинні отримати можливості, щоб розв'язувати проблеми та робити життя кожного мешканця кращим. Сільгоспвиробництво та фермерство - потужний рушій економіки нашого краю і лише український фермер має розпоряджатись українською землею.

Вінниччина 2030 - це усі ми: лікар, підприємець, комунальник, аграрій, ІТ-фахівець, голова ОТГ, молодий і пенсіонер. Житель великого міста і мешканець маленького села. Стратегія 3.0 – це нова якість життя, комфорт і сучасність. Стратегія розвитку Вінниці і Вінниччини на наступні десять років пишеться просто зараз. І я пропоную всім долучитися до її створення, - підсумував Сергій Моргунов.

Щоб пропонувати свої ідеї, вінничани можуть долучитись до онлайн-спільноти "Стратегічна сесія 30: область-Вінниця-громади"

Поділитися :

Останні новини

Наступного тижня у Вінниці на площі Гагаріна почнуть встановлювати світлофори

12 серпня 2020, 09:58

На навчання у нових умовах: які зміни чекають на вінницьких школярів у вересні

11 серпня 2020, 17:20

З Вінниці в Щітки та Писарівку почали курсувати маршрутки 30А і 30Б

11 серпня 2020, 16:46

На Вінниччині парапланеристи змагатимуться за Кубок Дністра

11 серпня 2020, 16:08

У вінницькому дитсадку на Тяжилові створять додаткову групу

11 серпня 2020, 15:27

Кількість хворих на коронавірус на Вінниччині перевищила 3 тисячі: статистика на 11 серпня

11 серпня 2020, 11:27

Нова покрівля та сучасні вікна: у Вінниці триває ремонт бібліотеки на вулиці Бучми

11 серпня 2020, 09:54

У Вінниці на П’ятничанах собака зі сказом покусала людей

10 серпня 2020, 17:29

Вінничан запрошують на першу післякарантинну виставку електрокарів

10 серпня 2020, 17:12

На Вінниччину незаконно вивозили побутові відходи з Львівської області

10 серпня 2020, 16:03
Всі новини