Новини

Сергій Моргунов закликав містян взяти участь у розробці стратегії розвитку Вінниці на наступне десятиліття

21 липня 2020, 12:16

Міський голова Сергій Моргунов закликав містян долучитися до створення стратегії розвитку Вінниці до 2030 року. Він записав відеозвернення, у якому окреслив пріоритети розробки спільної стратегії для всіх громад Вінниччини.

 

Як йдеться у дописі Сергія Моргунова у Фейсбук, у Вінниці є історія, але наразі багато змін: будуються садочки, школи, лікарні, підприємства та офісні центри. У місті чисті вулиці та хороші дороги. Індустріальний парк та інноваційні підприємства — це робочі місця і гроші на розвиток регіону. Це наша реальність, бо десять років тому  було затверджено Стратегію розвитку міста до 2020-го року.

Амбітні плани, які ініціював тоді  Володимир Гройсман підтримала міська команда, а головне - громада. Завдяки цьому і маємо результат. Мрії стають реальними, коли чітко їх бачиш. Не можна зупинятись на досягнутому. Та й життя не стоїть на місці. Світ стрімко змінюється. Тож, маємо саме зараз правильно оцінити виклики і визначити нові завдання. Вінниця - 2030 має стати ще більш комфортною і сучасною. І тому час говорити про Стратегію 3.0 – стратегію нової якості життя міста, - написав міський голова.

Сергій Моргунов зазначив, що разом з обласним центром має змінюватись і вся область.  Йдеться про спільну стратегію всіх громад Вінниччини. А   пріоритети, - це здоров’я вінничан, економіка і робочі місця.

Це особливо актуально сьогодні, коли пандемія спричинила економічну кризу. Важливо, щоб інтереси мешканців кожного містечка та села були враховані, захищені при утворенні об’єднаних громад, а інтереси кожної громади – на рівні області.

                                                   

Зазначається, що громади повинні отримати можливості, щоб розв'язувати проблеми та робити життя кожного мешканця кращим. Сільгоспвиробництво та фермерство - потужний рушій економіки нашого краю і лише український фермер має розпоряджатись українською землею.

Вінниччина 2030 - це усі ми: лікар, підприємець, комунальник, аграрій, ІТ-фахівець, голова ОТГ, молодий і пенсіонер. Житель великого міста і мешканець маленького села. Стратегія 3.0 – це нова якість життя, комфорт і сучасність. Стратегія розвитку Вінниці і Вінниччини на наступні десять років пишеться просто зараз. І я пропоную всім долучитися до її створення, - підсумував Сергій Моргунов.

Щоб пропонувати свої ідеї, вінничани можуть долучитись до онлайн-спільноти "Стратегічна сесія 30: область-Вінниця-громади"

Поділитися :

Останні новини

"Вінницькі вовки" закликають містян стати донором крові

26 жовтня 2020, 11:24

Результати екзитполу від КВУ у Вінниці свідчать про лідерство Сергія Моргунова та партії "Українська стратегія Гройсмана"

26 жовтня 2020, 09:32

Нові порушення виборчого законодавства фіксують на Вінниччині

25 жовтня 2020, 18:56

У Вінниці виборці розповіли про очікування від місцевих виборів 2020 року

25 жовтня 2020, 17:48

У Вінницькій міській ОТГ станом на 16 годину проголосували близько 23 % виборців

25 жовтня 2020, 17:29

На Вінничині розпочато кримінальне провадження за видачу бюлетення без паспорта

25 жовтня 2020, 16:08

На Вінниччині зростає кількість порушень виборчого законодавства. При цьому явка виборців у обласному центрі рекордно низька

25 жовтня 2020, 15:23

"За системний і стабільний розвиток міста" проголосував міський голова Вінниці Сергій Моргунов

25 жовтня 2020, 14:48

Рятувальники Вінницької області чергують на всіх об’єктах, що задіяні під час місцевих виборів

25 жовтня 2020, 13:50

У Вінницькій області, на одній із виборчих дільниць, бракує бюлетенів для голосування

25 жовтня 2020, 13:40
Всі новини