Новини

У інфекційному відділенні вінницької лікарні №1 проклали кисневу магістраль

31 березня 2020, 18:11

За останні тижні лікарня отримала додаткове обладнання на 1,3 мільйона гривень, виділених з міського бюджету. До палат в інфекційне відділення проклали кисневу магістраль.


Про те, які роботи проводяться у міській клінічній лікарні №1, де лікують пацієнтів з коронавірусною інфекцією, розповів міський голова Сергій Моргунов, під час спільного брифінгу з головою ОДА Владиславом Скальським. 

– Раніше працювали з кисневими балонами, зараз кисень проведено безпосередньо у відділення та зроблене внутрішнє підведення до ліжок. Вже облаштовано 12 кисневих точок в боксованих палатах першого поверху. Тривають роботи в напівбоксованих палатах другого поверху – ще 13 кисневих точок. Тут необхідно враховувати усі тендерні процедури, які фактично до кінця минулого тижня відбувалися у звичному режимі, тобто не менше 45 днів, а то й до 60, в залежності від тієї чи іншої закупівлі, –розповів міський голова Сергій Моргунов. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Також для лікарні закупили медичне обладнання – інфузомати, насоси, переносний рентгенапарат. За словами Сергія Моргунова, у місті наразі є 50 справних апаратів швидкої вентиляції легень, які готові до використання у разі потреби. За кошти Вінницької ОТГ мають замовити ще 20 таких апаратів. Виникають проблеми з постачанням, бо зараз дефіцит у світі. Обіцяють постачати по одному протягом квітня. Вже закупили 25 функціональних ліжок. 

Мер відзначив, що найболючішим питанням є засоби захисту для медичного персоналу. Адже їх потрібно дуже багато і щодня.  Муніципалітет постійно працює над питаннями постачання засобів індивідуального захисту. Зараз із цим суттєво допомагають волонтери. 

– Хочу подякувати волонтерам за те, що вони налагодили процес на базі наших підприємств з пошиття біокостюмів одноразового використання. Можливості нашої вінницької промисловості – 150-200 костюмів на день. Тому необхідний час, щоб забезпечити в повному об’ємі всі наші медичні заклади засобами індивідуального захисту, не кажучи уже про працівників поліції та комунальної сфери. Багато постачальників хочуть продати тільки за готівку, але ми не можемо так використовувати бюджетні кошти. Дуже важлива згуртованість і взаємодія органів влади, волонтерських та громадських організацій та ініціативи "СтопВірус", – зазначив Сергій Моргунов. 

Поділитися :

Останні новини

Стартувало громадське обговорення Стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року

7 серпня 2020, 18:38

У Вінниці запустили два нових напрямки маршрутних таксі: 30А і 30Б з’єднають місто з Щітками та Писарівкою

7 серпня 2020, 18:30

180 прибудинкових територій відремонтували у Вінниці за останні п’ять років

7 серпня 2020, 17:10

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов розповів про долю центрального стадіону і підтримку ФК "НИВА"

7 серпня 2020, 16:54

На Вінниччині цього року ЗНО на 200 балів склали вдвічі більше випусників, ніж торік

6 серпня 2020, 17:14

У Вінниці комплексно утеплили найбільш енергозатратну школу №10

6 серпня 2020, 15:10

Два летальних випадки серед медичних працівників від COVID-19 зареєстрували на Вінниччині

6 серпня 2020, 14:50

У Вінниці фестиваль сімейного кіно #VinCinemaOpenAir проходитиме щоп’ятниці

6 серпня 2020, 12:07

Протягом тижня українських туроператорів та журналістів знайомили з туристичними магнітами Вінниччини

6 серпня 2020, 11:23

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45
Всі новини