Новини

У Вінниці благодійники передали засоби захисту обласному центру медицини катастроф

7 квітня 2020, 17:53

В рамках ініціативи "СтопВірус" міський голова Сергій Моргунов разом з командою 7 квітня передав засоби захисту Вінницькій станції швидкої допомоги обласного центру медицини катастроф.


Лікарям передали 350 одноразових костюмів захисту, 500 респіраторів FFP 2, 3000 одноразових медичних масок, 200 захисних щитків для обличчя, 50 літрів концентрату дезінфікуючого засобу "Полідез" та три обприскувачі. Міський голова Сергій Моргунов, спілкуючись з медиками, зазначив, що наразі потреби медиків у засобах захисту значно вища, ніж їх надає держава.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Я переконаний в тому, що проблема Уряду в кінці 2019 року була в тому, що вони не змогли вчасно зорієнтуватися і сконсолідувати свої зусилля на підготовку до цієї пандемії в Україні. Ми уже в лютому почали думати про те, що це нас може зачепити, і були прийняті перші рішення щодо внесення додаткових змін до бюджету для  закупівлі першої партії засобів індивідуального захисту та прокладення кисневих мереж до інфекційного відділення у міській клінічній лікарні №1. А ремонт там ми зробили ще у 2017 році, вже тоді розуміли, що на вторинному рівні потрібно закумулювати багато ресурсів, щоб був належний рівень допомоги. У нас є можливість лікувати у цьому відділенні не менше 45 осіб з коронавірусом. І дуже добре, що у місті немає тяжких пацієнтів, а двох – уже виписали. Єдина проблема на сьогодні – з апаратами ШВЛ, але ми чекаємо поставок. Ініціатива "СтопВірус" досить важлива, адже вона мобільніша по алгоритму знаходження тих чи інших засобів, щоб на перших порах забезпечити наші медичні заклади. Сьогодні надзвичайно багато пропозицій від волонтерів, у місті багато представників соціально активного бізнесу. І це приємно, адже ми сформовані як сильна територіальна громада, – розповів міський голова Сергій Моргунов.

Фото: www.vmr.gov.ua

Фото: www.vmr.gov.ua

Щодня бригади Вінницької станції швидкої допомоги виїжджають близько 200 разів на виклики вінничан. За останній рік станція надавала екстрену допомогу практично кожному 5-ому мешканцю Вінниці. Представники спецфонду "СтопВірус" уже не вперше передають допомогу лікарям швидкої допомоги, зазначив голова наглядової ради Благодійного фонду "Подільська громада" Андрій Дручинський.

– Ми передаємо вам допомогу від усієї громади міста Вінниці. Зокрема, захисні комбінезони, які шиють у нашому місті. Сьогодні ми ще замовили бахіли, очікуємо на їх поставку. Також передаємо одноразові медичні маски та респіратори. Ми маємо сьогодні гордитися нашими вінничанами, бізнесом, владою, адже всі згуртувалися навколо цього питання і допомагають нашим медикам, - зазначив Андрій Дручинський.

Спілкуючись з медиками, міський голова Сергій Моргунов запитав про забезпеченість станції швидкої медичної допомоги, яка з 2013-го року після реформування швидкої медичної допомоги увійшла до складу Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. За словами керівника центру Анатолія Пірникози, завдяки ще Уряду Гройсмана на станції ШМД змогли забезпечити певний резерв медикаментів, виробів медичного призначення та витратних матеріалів. 

Поділитися :

Останні новини

На Вінниччині цього року ЗНО на 200 балів склали вдвічі більше випусників, ніж торік

6 серпня 2020, 17:14

У Вінниці комплексно утеплили найбільш енергозатратну школу №10

6 серпня 2020, 15:10

Два летальних випадки серед медичних працівників від COVID-19 зареєстрували на Вінниччині

6 серпня 2020, 14:50

У Вінниці фестиваль сімейного кіно #VinCinemaOpenAir проходитиме щоп’ятниці

6 серпня 2020, 12:07

Протягом тижня українських туроператорів та журналістів знайомили з туристичними магнітами Вінниччини

6 серпня 2020, 11:23

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45

СБУ проводить обшуки у вінницькому Центрі муніципальних систем управління

5 серпня 2020, 16:17

"Центр історії Вінниці" переїхав у колишню садибу Боруха Львовича

5 серпня 2020, 11:37

Мер Вінниці Сергій Моргунов оприлюднив відео нового спорткомплексу на території гімназії №2

5 серпня 2020, 11:07

У Вінниці біля нової школи на Поділлі встановили додатковий світлофор

4 серпня 2020, 18:37
Всі новини