Новини

У Вінниці через коронавірус скасовують особисті прийоми громадян

16 березня 2020, 13:38

Проведення особистих прийомів міського голови, його заступників та директорів департаментів тимчасово зупиняють з 16 березня. Також не прийматиме відвідувачів патрульна поліція Вінниччини. Усі звернення можна буде надсилати у письмовій формі або онлайн.


Причиною цього є запровадження у Вінниці низки профілактичних заходів для протидії поширенню коронавірусу. Таке рішення прийняли 13 березня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної й оборонної роботи та режиму секретності Олег Парфілов, у Вінниці скасовуються особисті прийоми громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування. Прийматимуться лише письмові звернення вінничан. Їх можна надіслати через офіційний сайт Вінницької міської ради та розділ "Петиції та звернення громадян".

Крім того, на сторінці Патрульної поліції Вінниччини у фейсбук повідомили, що прийматимуть громадян лише в екстрених випадках, а саме: для видачі евакуйованого транспортного засобу та повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення). 

"З усіх інших питань просимо звертатися до УПП у Вінницькій області ДПП письмово на адресу: 21010 м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24 або на електронну пошту: vinnytsya@patrol.police.gov.ua. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги", – йдеться у дописі.

Також керівникам підприємств, установ та організацій рекомендують запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

Поділитися :

Останні новини

Під Вінницею на дорогах з'являться "дезінфекційні коврики" для автомобілів

2 квітня 2020, 17:00

Наступного тижня у Вінниці завершиться опалювальний сезон

2 квітня 2020, 16:05

Філармонія і карантин: вінницькі музиканти записали відеокліп з популяризації соціалізації

2 квітня 2020, 15:32

У вінницькому зоопарку поповнення: народилось ведмежа

2 квітня 2020, 14:01

У Вінниці триває будівництво нової школи на Поділлі

2 квітня 2020, 13:25

На Вінниччині вже 54 випадки коронавірусу, один пацієнт одужав

2 квітня 2020, 12:26

Вінницька екскурсоводка проводитиме онлайн-подорож містом

2 квітня 2020, 09:53

Гройсман закликав центральну владу не зменшувати місцеві бюджети

1 квітня 2020, 16:56

Вінницькі комунальники використали на дезінфекцію вулиць понад мільйон літрів розчину

1 квітня 2020, 16:21

"Стопвірус" в дії: лікарям районних лікарень Вінниччини передали захисні набори

1 квітня 2020, 15:42
Всі новини