Новини

У Вінниці на П’ятничанах собака зі сказом покусав людей

10 серпня 2020, 17:29

Хвора на сказ тварина утримувалась на території приватного володіння в мікрорайоні П’ятничани. Люди, яких покусав хворий пес, звернулись до лікарні для проходження курсу антирабічного щеплення.

 


Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, третього серпня до Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби доставили тіло собаки з підозрою на сказ. Після всіх необхідних досліджень підозри підтвердились. Зазначається, що собаку проти сказу не щеплювали. На території, де перебувала тварина, провели дезінфекцію.

За словами заступника начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Романа Керезя, в мікрорайоні запроваджено тимчасове обмеження проведення виставок, заходів із залученням собак, котів та диких тварин. Також на цій території постійно вестиметься ветеринарний нагляд з метою раннього виявлення тварин із підозрою на сказ, а власники домашніх улюбленців мають особливо уважно ставитись до поведінки домашніх і безпритульних тварин. 

Спеціалісти Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини  (МДЛВМ), відповідно до інструкції з боротьби зі сказом, провели комплекс відповідних заходів щодо профілактики захворювання тварин на сказ. Вони щепили проти сказу 62 тварини (32 собаки та 30 коти), які утримуються на прилеглій території.

У повідомленні наводять ознаки хворої на сказ тварини: вона зазвичай пригнічена, відмовляється від їжі, води, намагається сховатися в місцях, де вона малопомітна, має надмірне слиновиділення. При сказі тварина не завжди поводить себе агресивно. Вона може спокійно лежати й проявляти агресію лише тоді, коли її хтось чіпатиме. 

Якщо людина побачила безпритульну тварину з подібними симптомами, вона має негайно звертатися Вінницьку міську державну лікарню ветеринарної медицини. При виявленні таких ознак у своєї собаки чи кішки, тварину одразу потрібно за можливості ізолювати й викликати ветеринарного лікаря.

 

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини