Новини

У Вінниці на вулиці Стрілецькій облаштовують велосмугу

15 липня 2020, 10:40

Облаштування велосмуги на проїжджій частині розпочалось днями на вулиці Стрілецькій до Замостянської. Тут нанесуть відповідну розмітку та встановлять дорожні знаки, а також звузять проїжджу частину.


Як йдеться на сайті міської ради, звуження сприятиме інтуїтивному зниженню швидкості водіями автівок, а велосипедисти зможуть безпечно доїжджати з Київської на Замостя. 

За словами архітектора Агенції просторового розвитку Максима Кравчука, створення велосмуг за рахунок проїзної частини активно використовується в розвинених країнах, зокрема у Німеччині. Такий варіант не вимагає значних коштів, простий в реалізації, хоча і може бути застосований лише на вулицях з низькою інтенсивністю автомобільного руху.

– Вулиця Стрілецька пов'язує північну частину Замостя з вулицею Київською та центром міста, тому вона порівняно активно використовується велосипедистами, хоча і не забезпечена велоінфраструктурою. По Стрілецькій смуги руху мають надлишкову ширину – по 4,5 метра, що не відповідає сучасним державним нормам. Це дає можливість відокремити на проїжджій частині велосипедні смуги та привести ширину смуг руху автомобілів у відповідність до нормативів. Менша ширина смуг стимулюватиме водіїв рухатися обережніше, а поява розмітки впорядкує велорух. Це підвищить безпеку для всіх учасників руху, – зазначив Максим Кравчук.

Фото: www.vmr.gov.ua

Головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін пояснив, що на вулиці Стрілецькій на відрізку від вулиці Київської до вулиці Замостянської звузять смуги руху для автівок до 3 метрів у кожному напрямку. 

– Будуть створені велосмуги по 1,5 м, які з'єднають вул. Київську та вул. Замостянську. З непарної сторони вулиці будуть облаштовані паркомісця для автомобілів. Відповідно до нової організації дорожнього руху будуть встановлені дорожні знаки, – каже Андрій Сорокін. 

Фото: www.vmr.gov.ua

 

 

 

 

 

Поділитися :

Останні новини

"Вінницькі вовки" закликають містян стати донором крові

26 жовтня 2020, 11:24

Результати екзитполу від КВУ у Вінниці свідчать про лідерство Сергія Моргунова та партії "Українська стратегія Гройсмана"

26 жовтня 2020, 09:32

Нові порушення виборчого законодавства фіксують на Вінниччині

25 жовтня 2020, 18:56

У Вінниці виборці розповіли про очікування від місцевих виборів 2020 року

25 жовтня 2020, 17:48

У Вінницькій міській ОТГ станом на 16 годину проголосували близько 23 % виборців

25 жовтня 2020, 17:29

На Вінничині розпочато кримінальне провадження за видачу бюлетення без паспорта

25 жовтня 2020, 16:08

На Вінниччині зростає кількість порушень виборчого законодавства. При цьому явка виборців у обласному центрі рекордно низька

25 жовтня 2020, 15:23

"За системний і стабільний розвиток міста" проголосував міський голова Вінниці Сергій Моргунов

25 жовтня 2020, 14:48

Рятувальники Вінницької області чергують на всіх об’єктах, що задіяні під час місцевих виборів

25 жовтня 2020, 13:50

У Вінницькій області, на одній із виборчих дільниць, бракує бюлетенів для голосування

25 жовтня 2020, 13:40
Всі новини