Новини

У Вінниці навчатимуть створювати стартапи

7 лютого 2020, 15:34

Стартап школа Вінниці Sicorsky Challenge розпочне роботу вже вчетверте у Вінницькому національному технічному університеті. Навчання інноваційному підприємництву та ефективним практикам запуску технологічних стартапів запустять у лютому.


Як пишуть на сайті міської ради, вінничани мають можливість долучитись до навчання у першому компоненті проєкту – Стартап Школа Sikorsky Challenge. У лютому у технічному університеті розпочнеться цикл навчання стартаперів за найкращими світовими методиками та за участю провідних тренерів. На навчання запрошуються автори інноваційних технологічних ідей, охочі бути учасниками стартапу, вчені, винахідники, аспіранти та студенти.

До викладання запрошуються високопрофесійні тренери, ментори, експерти, що мають практичний досвід. Школа співпрацює з інвестиційними та венчурними фондами, приватними інвесторами, «бізнес-ангелами» як українськими, так і закордонними.

"Вінницька міська рада підтримує проєкт Стартап школи у Вінниці. Ми зацікавлені в новітніх проєктах, які можуть сприяти місцевому розвитку у різних напрямках. Навчання у такій школі дозволяє винахідникам працювати в єдиному креативному полі, навчатись, спілкуючись, втілювати свої ідеї та розробки. А ми зі свого боку можемо знайти проєкт, який дозволятиме місту вирішувати конкретні завдання або автоматизувати ті процеси, які органи місцевого самоврядування хочуть вдосконалити", – каже директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко

За попередні роки було розроблено низку інноваційних стартапів від «Розумних вікон», «Акустичного зору» і до «LifeLineCardio». Враховуючи досвід попередніх років, цього року до роботи стартап школи для кожної команди буде залучено окремого ментора. 

Кінцевий термін подання заявок – 11 лютого 2020 року. Реєстрація за посиланням

 

Поділитися :

Останні новини

Вінниця виділила 12 мільйонів на будівництво спортядра біля 33-ї школи

5 квітня 2020, 15:56

Моргунов: "Держава забезпечує лише 25% потреб вінницьких лікарень"

5 квітня 2020, 14:26

На Вінниччині за добу виявили 9 випадків коронавірусу

5 квітня 2020, 12:16

На Вінниччині 5 важких хворих на коронавірус

4 квітня 2020, 12:15

Через карантин у Вінниці змушені скорочувати капітальні та поточні видатки

3 квітня 2020, 17:05

Культурний карантин: вінницький художній музей з понеділка проводитиме онлайн-екскурсії

3 квітня 2020, 16:04

"Читаю сам(а) – рекомендую усім": вінницька бібіотекарка організувала флешмоб

3 квітня 2020, 15:23

У Вінниці не закриватимуть кладовища у поминальні дні

3 квітня 2020, 13:07

Мер розповів, як у Вінниці мають контролювати перебування дітей на вулиці під час карантину

3 квітня 2020, 12:27

На Вінниччині під час карантину продовжать ремонтувати дороги

3 квітня 2020, 11:53
Всі новини