Новини

У Вінниці проводять дезінфекцію дитячих майданчиків та сміттєвих баків

7 квітня 2020, 16:46

Дезінфекцію сміттєвих баків та дитячих майданчиків почали проводити у Вінниці. Це робиться для стримування поширення коронавірусу.


Як йдеться на сайті міської ради, сміттєві баки дезінфікують після того, як забирають сміття. Спеціальна машина проводить обробку баків дезрозчином. 

"Такі роботи ми проводимо щоденно. Хочу зазначити, що дезінфекцію самого майданчика мають здійснювати балансоутримувачі", – повідомив начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради В'ячеслав Хілінський. 

                                                  

Також, щоб нагадати мешканцям про обмеження, запроваджені постановою Кабміну №211, у місті огороджують дитячі майданчики стрічкою. 

Нагадаємо, у Вінниці проводять почали санітарну обробку вулиць міста, міських площ та алей, а також під'їздів. Для дезінфекції останніх голови ОСББ та управляючі компанії міста вже отримали безкоштовно 93 790 таблеток дезінфікуючого засобу "Санідез". Їх придбав департамент житлового господарства міської ради за кошти міського бюджету.  Спеціальним розчином обробляють під’їзди, вхідні двері, сходинкові поручні, кабіни ліфтів.

Дезінфекція проводиться ОСББ та управлінськими компаніями, а тому інформацію про виконання цих робіт люди можуть дізнатися у голови ОСББ, в уповноваженого по будинку або в обраній співвласниками управлінській компанії. Наразі формуються списки для отримання деззасобу тими, хто ще не звертався. Щоб отримати деззасіб, потрібно звернутися до Ресурсного центру підтримки ОСББ м. Вінниці, або ж до департаменту житлового господарства за телефоном  59-52-19.

 

 

 

Поділитися :