Новини

У Вінниці соціально відповідальний бізнес запрошують взяти участь в національному конкурсі «Велопрацедавець року»

27 липня 2020, 16:53

Вінницьких роботодавців запрошують взяти участь в національному конкурсі «Велопрацедавець року», мета якого - відзначити найзручніші для роверистів офіси в різних містах України. Вінниця долучається до цього конкурсу вдруге. 

Як розповів "Місту над Бугом" офіційний представник конкурсу у Вінниці та голова спостережної ради ГО «Вінниця Мобільна» Олександр Царевський, цьогоріч конкурс відбуватиметься у дев’яти містах: Києві, Харкові, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Херсоні, Вінниці, Одесі та Славутичі. Заявки на конкурс почали приймати 25 липня і триватиме термін прийому до 20 вересня. 

Цього року перелік міст розширився, Вінниця бере участь вдруге. Минулого року участь в конкурсі, серед вінницьких роботодавців, взяло сім компаній. Велику кількість балів набрало одразу дві компанії - це IT-компанія "MemCrab" та "Аграна фрут Україна". Проте у "MemCrab"  були кращими, адже  їх умови визнали  позитивнішими для велосипедистів. У них є  своя  велосипедна команда під назвою "Жертви мотивації", виступають на аматорських змаганнях, - розповів пан Олександр. 

 

Конкурс «Велопрацедавець» ініційований для заохочення роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати на роботу велосипедом. Також це стимулюватиме розвиток велосипедної інфраструктури в місті. Це свого роду соціально відповідальний бізнес, адже у такий спосіб працедавці дбають про довкілля та здоров‘я своїх працівників, - зазначив Олександр Царевський. 

Це категорія соціально відповідального бізнесу та створення адекватних умов роботи для людей. Йдеться про піклування про довкілля, адже працедавці виступають за екологічно чистий транспорт. А також це піклування про здоров’я своїх співробітників. Бо розумніше і вигідніше вкластися у те, щоб вони були фізично активними, ніж виплачувати своїм працівникам  лікарняні, - підсумував представник конкурсу у Вінниці. 

Перемогу в конкурсі отримає та компанія, організація чи установа, яка пропонує найкомфортніші умови для співробітників. Щонайменше необхідно встановити велопарковку, або навіть місце для переодягання та душ. У кожному місті переможця конкурсу «Велопрацедавець 2020» визначатимуть окремо.

Організатором конкурсу є U-Cycle. Локальними координаторами конкурсу у Вінниці  ГО «Вінниця Мобільна» за сприяння Вінницької міської ради.

Для подачі заявки потрібно заповнити форму:  https://cutt.ly/4sr89px 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці продовжили осінні канікули для учнів молодших класів

23 жовтня 2020, 17:11

У холі Вінницької міської ради тестують «розумний» термометр

23 жовтня 2020, 15:10

У Вінниці ситуація з захворюваністю на COVID-19 стрімко погіршується

23 жовтня 2020, 12:04

«Вінницяміськтеплоенерго» закликає споживачів сплачувати борги, щоб підприємству не довелося застосовувати санкції

23 жовтня 2020, 11:14

У Вінниці відкрили четверту лабораторію для ПЛР-тестування на COVID-19

22 жовтня 2020, 16:18

У Вінниці представники ОПОРИ зафіксували незаконну агітацію та поширення матеріалів з ознаками «чорного піару»

22 жовтня 2020, 15:46

Стан доступності приміщень для голосування у Вінниці цьогоріч не моніторили, але є можливість довозу на дільниці

22 жовтня 2020, 13:58

У Вінниці тролейбус з автономним ходом вийшов на маршрут №12а «Гніванське шосе - Немирівське шосе»

22 жовтня 2020, 11:54

Новий дитячий садочок планують відкрити у Вінниці до кінця року

22 жовтня 2020, 10:25

"Стань голосом аудіо-казки" : у Вінниці оголосили дитячий конкурс

21 жовтня 2020, 17:08
Всі новини