Новини

У Вінниці створять програму розвитку соціального підприємництва

5 лютого 2020, 15:44

"Програму розвитку соціального підприємництва" розробляють у Вінниці. У хабі "Місто Змістів" пройшла друга зустріч робочої групи, під час якої учасники аналізували екосистему соціального підприємництва у Вінниці та розробляли конкретні інструменти її вдосконалення.


Як зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний, Вінниця прагне бути першою серед українських міст у розвитку практики соціально відповідального бізнесу.

– В Україні, як і в багатьох країнах світу, немає визначення поняття "соціальне підприємництво". Тож завдяки нашим партнерам з ПРОМІСу можемо стати першопрохідцями. Ми хочемо, щоб це стало поштовхом для бізнесу, – розповів Андрій Очеретний.

Програма – це майданчик для ефективної співпраці бізнесу та вразливих верств населення, в результаті якої виграють обидві сторони та громада міста загалом. Позаяк бізнес отримає ефективних працівників, а ті, хто потребує роботи – соціальну захищеність та впевненість у завтрашньому дні.  

Коментар Андрія Очеретного:

Директорка Центру реабілітації "Гармонія" Олена Чорнобривенко у складі робочої групи лобіює інтереси вінничан з інвалідністю. Каже, що запровадження Програми суттєво сприятиме їх соціалізації.

– Люди з інвалідністю можуть працювати на посадах, які не вимагають вищої освіти. Наприклад, мережа готелів може взяти людей з ментальними порушеннями складати рушники чи протирати склянки, – зазначила пані Олена.

Структура "Програми розвитку соціального підприємництва у Вінниці", за словами головного експерта з питань розвитку бізнесу проєкту ПРОМІС Віталія Бохняка, передбачає дві важливі складові: аналіз екосистеми соціального підприємництва Вінниці та розробка заходів для її вдосконалення.

Коментар Віталія Бохняка:

Соціальне підприємництво – це новий підхід до вирішення чи пом’якшення соціальних проблем, на умовах взаємовигоди, самоокупності та інноваційності. Воно покликане підвищити професійний потенціал соціальних підприємців, сформувати суспільну думку та екосистему для розвитку Вінниці. Ініціатива розробки такої Програми у Вінниці належить муніципалітету, а підтримує її проєкт міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст".

Поділитися :

Останні новини

Залу для весільних церемоній вінницького РАЦСу оновили

3 серпня 2020, 17:33

Вінниця у "жовтій" зоні за показниками адаптивного карантину

3 серпня 2020, 13:51

У Вінниці поліція розпочала слідство за фактом загоряння двох автомобілів

3 серпня 2020, 10:09

Сергій Моргунов спростував припущення, що об’єднання сусідніх сіл з Вінницею спричинить зростання місцевих податків і зборів

31 липня 2020, 17:39

Сергій Моргунов: очищення Південного Бугу - це спільна робота органів місцевого самоврядування та вінничан

31 липня 2020, 13:52

Вінницькі фонтани запрацюють з 1 серпня, а запуск фонтану ROSHEN відтерміновується

31 липня 2020, 13:37

У Вінниці триває п’ятиденний інфотур для для відомих тревелблогерів та туроператорів

30 липня 2020, 18:04

Розіграш призів серед вінничан, які передавали показники лічильника, провели на "Вінницяобленерго"

30 липня 2020, 16:38

Новий пожежний автомобіль передали вінницьким рятувальникам

30 липня 2020, 11:17

У Вінниці відвідувачам музею-садиби Миколи Пирогова доступний аудіосупровід усіма локаціями

29 липня 2020, 17:36
Всі новини