Новини

У Вінниці створять робочу групу для врегулювання «енергетичного» питання дачного масиву «Підлісне»

26 серпня 2020, 15:45

Енергетики відновили подачу електроенергії мешканцям дачного масиву «Підлісне» після зустрічі їх ініціативної групи та представників АТ «Вінницяобленерго» з міським головою Сергієм Моргуновим.


Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук мер, під час розмови зі сторонами конфлікту, він доручив створити робочу групу для вирішення кризової ситуації з енергопостачанням дачного масиву «Підлісне», яка має запропонувати подальший алгоритм дій обох сторін.

«Важливо, що наразі світло для людей включили. Ми домовились з енергетиками про такий тимчасовий вихід. Подальший алгоритм має запропонувати робоча група, створена з моєї ініціативи. До її складу залучені представники ініціативної групи, компаній АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця». Координуватиме роботу мій заступник Микола Форманюк. Потрібно напрацювання рішення в юридичній площині. Сподіваюсь, що вони будуть знайдені якомога швидше. Ми надамо відповідний супровід, аби мешканці дачного масиву колишнього ГО СТ «Підлісне» були зі світлом, а всі процедури були витримані згідно з законом», – написав Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов також пообіцяв мешканцям 24 вулиць масиву «Підлісний» якнайшвидше розв'язати питання в межах чинного законодавства та притягнути до відповідальності усіх, хто винен у затягуванні цієї справи. 

– Я точно хочу, щоб це питання було своєчасно та ефективно вирішене. Я розберуся, повірте мені. Догани ті, кому треба, отримають. Перше, про що необхідно домовитись – стабільне постачання електроенергії.  Потім визначити оптимально можливий шлях, який в результаті допоможе людям оформити прямі договори. 

Також міський очільник закликав мешканців знайти порозуміння між собою, конструктивно підходити до розв'язання проблеми й не піддаватись на спроби представників різних політичних сил втрутитись у ситуацію, щоб використати її для власних цілей.

Нагадаємо, мешканці дачного масиву «Підлісне» намагаються врегулювати з акціонерним товариством «Вінницяобленерго» питання стабільного забезпечення електроенергією та прямих розрахунків за неї. Наприкінці минулого тижня їх відключили від електропостачання у зв’язку із тим, що з боку мешканців було ліквідовано юридичну особу ГО «СТ«Підлісне», з якою укладена угода про надання послуг, а голова ліквідаційної комісії написала заяву про розірвання договору. Прямих договорів з електропостачальною організацією у мешканців немає, оскільки це дуже тривала і дорога процедура. Тому люди звернулись за допомогою до міської влади.

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини