Новини

У Вінниці у жовтні планують завершити будівництво корпусу лікарні швидкої допомоги

17 червня 2020, 14:57

Новий корпус лікарні на три поверхи мають завершити до жовтня. Для будівництва мають залучити 10 мільйонів державних коштів. Загальна вартість проєкту разом з обладнанням  260 мільйонів гривень.


Як зазначають на сайті міської ради, для медичного закладу зараз закуповують спеціальне обладнання. Уже придбали 90% обладнання, воно знаходиться на складах.

Фото: www.vmr.gov.ua

– Ми ставимо завдання, щоб до першого жовтня були завершені усі будівельні роботи. У нас ще є питання обладнання по програмі «EMERGENCY-2020». Лікарня швидкої допомоги визначена як базова опорна для Вінницького госпітального округу, призначена для обслуговування майже 900 тисяч населення. Тому нам необхідно найближчим часом завершити цей проєкт, – сказав Сергій Моргунов. 

Наразі вже монтується система опалення, проводять електропроводку, облаштовують вентиляційну систему, утеплюють фасад та проводять інші зовнішні та внутрішні роботи. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Фото: www.vmr.gov.ua

Новий корпус лікарні буде на три поверхи. Крім того, є "нульовий" поверх, де розміститься центральне стерилізаційне відділення і пральні. На першому поверсі буде відділення екстреної медичної допомоги з протишоковим залом на 6 робочих місць з сортувальною та лабораторно-діагностичною зонами. Другий поверх – сучасне відділення реанімації на 18 робочих місць. Третій  – ургентний операційний блок на 4 операційні та зала телемедицини.

Фото: www.vin.gov.ua

– Цей проєкт є учасником програми «EMERGENCY-2020», в рамках якої реконструюються приймальні відділення, а також маємо фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Зараз я ініціював виділення додаткових 10 мільйонів гривень державних коштів, щоб пришвидшити цей процес, і полегшити завдання органів місцевого самоврядування, які є власниками цього закладу вторинного рівня. Ми якраз показуємо, що й область, і місто разом реалізують ці проєкти, які мають найбільше значення для покращення життя людей, – каже голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Нагадаємо, у 2017 році до головного корпусу лікарні швидкої медичної допомоги розпочали добудовувати 3-поверхову будівлю приймально-діагностичного відділення інтенсивної терапії з ургентним операційним блоком на 4 операційні та відділенням інтенсивної терапії. 

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів у червні вінничани користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14

Спеціалісти інституту культурної спадщини розробляють історико-архітектурний план Вінниці

3 липня 2020, 13:45
Всі новини