Новини

У Вінниці в «Центрі матері та дитини» буде відділення реабілітації для недоношених немовлят

4 серпня 2020, 16:36

Тут новонароджені малюки перебуватимуть зі своїми батьками після лікування у палаті інтенсивної терапії. Ремонт приміщення вже зроблений, а за кошти з міського бюджету придбали необхідне медичне обладнання.

Як повідомляє Вінницька міська рада, міський голова Сергій Моргунов оглянув нове відділення постнатальної реабілітації, яке капітально відремонтували. Тут замінили системи опалення, водопостачання та водовідведення, замінили електропроводку та проклали систему кисневого забезпечення.

З  бюджету  Вінницької міської ОТГ виділили понад 3 млн грн на закупівлю обладнання. Придбали два сучасні монітори пацієнта з неонатальною комплектацією, апарат УЗД, два апарати для штучної вентиляції легень, медичні відсмоктувачі, аналізатори газів крові, та біохімічний аналізатор.

Директор Центру матері та дитини Володимир Присяжнюк розповів, що відділення постнатальної реабілітації, другого етапу відходження і його створення передбачає договір з НСЗУ.

Він враховує вісім пакетів, в тому числі і пакет надання допомоги новонародженим у складних пренатальних обставинах. Згідно з класифікацією цього пакету цей цикл повинен бути закритим. Діти, які потрапляють у відділення реанімації, отримують невідкладну допомогу та нормалізацію стану. Після чого направляються у це відділення. На першому етапі ми створили п’ять ліжок – це перший етап робіт, за вимогою має бути 10.  У нас є реанімаційне відділення на шість ліжок. Хочу подякувати першому, хто ініціював і відкрив тут реанімацію, – Володимиру Гройсману. Вона працювала як регіональний перинатальний центр. Тепер ми маємо можливість продовжувати розвиватись та надавати кращу допомогу недоношеним дітям», - зазначив директор закладу.

Зазначається, що Центр матері та дитини постійно оновлюють. Заклад утеплили, поступово закуповують нове обладнання. Оновили інфекційне боксоване відділення педіатрії та акушерський корпус, відділення патології новонароджених. У 2019-му завершили термореновацію перинатального центру. Наразі завершується створення нового відділення реабілітації для передчасно народжених діток. Також біля медичного закладу проводять благоустрій. Зокрема облаштували 40 паркомісць та зону для відпочинку. 

«Вінничани мають отримувати якісні медичні послуги. Цих маленьких недоношених діток потрібно виходжувати і приводити до усіх відповідних норм з медичної точки зору. Потрібно зробити все для того, щоб дітки далі росли здоровими і були щасливі. Для нас важливо, щоб для маленьких пацієнтів були створені комфортні і безпечні умови, щоб тут застосовували найновіше обладнання та технології. Так само лікарі мають працювати в належних умовах, щоб надавати якісну професійну допомогу», - додав міський голова Сергій Моргунов. 

Біля медичного закладу також облаштовують паркомісця та територію для відпочинку. 

Поділитися :

Останні новини

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16

У Вінниці відбудеться виставка "Кольори Індії"

25 вересня 2020, 09:55

Вінницькі студенти створили першого робота «санінспектора»

24 вересня 2020, 17:38

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52
Всі новини