Новини

У Вінниці використовують технологію політичного тролінгу, що має російський слід – політексперт

9 червня 2020, 12:44

Про брудні технології політичного тролінгу та російський політичний секонд-хенд, які активно застосовуються у Вінниці проти міського голови, говорили експерти під час онлайн-конференції "Місцеві вибори: кампанія розпочалася!" експертної ініціативи "25 жовтня".


Вона пройшла сьогодні в пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна". Йшлося про фактичний старт виборчої кампанії, зміни у виборчому законодавстві й типові технології "чорних" і "білих", які вже використовують. Під час конференції політичний експерт, народний депутат VIII скликання Олександр Черненко зазначив, що гарячий старт виборів зафіксовано фактично у кожному обласному центрі. А особливість цієї кампанії – це технології політичного тролінгу, які успішно спрацювали на президентських виборах. Тепер його копіюватимуть і на місцевих. 

– Це політичний секонд-хенд, який застосовують до прикладу у Вінниці, де вже діє рух "Діти Моргунова", який створений нібито на підтримку міського голови, але в реальності займаються системною дискредитацією мера. Вони проводять різні абсурдні акції, де роздають нібито від імені Моргунова пайки, носяться з його портретом. В онлайн під його постами чи постами Вінницької міської ради пишуть "хвалебні" коментарі – зазначив експерт.

                                                 

Ця технологія не нова, вона активно використовувалася в Росії. Це такий російський секонд-хенд, який привезли в Україну. І ми бачимо його у Вінниці, зазначив політексперт Олександр Черненко.

– Те, що ця технологія російська свідчить і той факт, що всі ці акції т.зв. "Дітей Моргунова" активно підсвічується Шарієм та його ресурсами. І очевидно за цим стоять гроші колишніх чи з регіоналів, зокрема старого опонента Моргунова. Взяв Вінницю, бо це приклад спокійного містечка, яке за всіма рейтингами визнане одне з найкомфортніших в Україні де починаються дрібні пакості, які роблять прогноз на всю кампанію. Вона буде з використанням брудних технологій. Так пройшла і президентська кампанія, де кандидат не міг запропонувати компетентних стратегій, натомість було шоу і мінусування опонента і, на жаль, цей тренд продовжиться на місцевих виборах. Хоча вибори місцеві передбачають більше комунальних проблем та розвитку міста. Але, боюсь, що буде змінений порядок денний, як у Вінниці та Києві. Отакий негативний у мене прогноз, на жаль, – підсумував Олександр Черненко.

Поділитися :