Новини

У Вінниці використовують технологію політичного тролінгу, що має російський слід – політексперт

9 червня 2020, 12:44

Про брудні технології політичного тролінгу та російський політичний секонд-хенд, які активно застосовуються у Вінниці проти міського голови, говорили експерти під час онлайн-конференції "Місцеві вибори: кампанія розпочалася!" експертної ініціативи "25 жовтня".


Вона пройшла сьогодні в пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна". Йшлося про фактичний старт виборчої кампанії, зміни у виборчому законодавстві й типові технології "чорних" і "білих", які вже використовують. Під час конференції політичний експерт, народний депутат VIII скликання Олександр Черненко зазначив, що гарячий старт виборів зафіксовано фактично у кожному обласному центрі. А особливість цієї кампанії – це технології політичного тролінгу, які успішно спрацювали на президентських виборах. Тепер його копіюватимуть і на місцевих. 

– Це політичний секонд-хенд, який застосовують до прикладу у Вінниці, де вже діє рух "Діти Моргунова", який створений нібито на підтримку міського голови, але в реальності займаються системною дискредитацією мера. Вони проводять різні абсурдні акції, де роздають нібито від імені Моргунова пайки, носяться з його портретом. В онлайн під його постами чи постами Вінницької міської ради пишуть "хвалебні" коментарі – зазначив експерт.

                                                 

Ця технологія не нова, вона активно використовувалася в Росії. Це такий російський секонд-хенд, який привезли в Україну. І ми бачимо його у Вінниці, зазначив політексперт Олександр Черненко.

– Те, що ця технологія російська свідчить і той факт, що всі ці акції т.зв. "Дітей Моргунова" активно підсвічується Шарієм та його ресурсами. І очевидно за цим стоять гроші колишніх чи з регіоналів, зокрема старого опонента Моргунова. Взяв Вінницю, бо це приклад спокійного містечка, яке за всіма рейтингами визнане одне з найкомфортніших в Україні де починаються дрібні пакості, які роблять прогноз на всю кампанію. Вона буде з використанням брудних технологій. Так пройшла і президентська кампанія, де кандидат не міг запропонувати компетентних стратегій, натомість було шоу і мінусування опонента і, на жаль, цей тренд продовжиться на місцевих виборах. Хоча вибори місцеві передбачають більше комунальних проблем та розвитку міста. Але, боюсь, що буде змінений порядок денний, як у Вінниці та Києві. Отакий негативний у мене прогноз, на жаль, – підсумував Олександр Черненко.

Поділитися :

Останні новини

84% вінничан підтримують штрафи за неправильне паркування – соцопитування

8 липня 2020, 16:50

У Вінниці відновив роботу сервісний центр МВС на Брацлавській

8 липня 2020, 14:46

Понад 2,5 мільйони разів у червні вінничани користувались безготівковою оплатою проїзду

8 липня 2020, 13:47

"Не полігон, а сміттєпереробний завод": у Вінниці працюють над проєктом інноваційного утилізаційного комплексу

8 липня 2020, 13:04

Мер Вінниці Моргунов має найменший ризик корупції – рейтинг Obozrevatel

7 липня 2020, 11:01

Електоральні вподобання вінничан: майже 60% готові підтримати Моргунова на виборах, а 85% задоволені змінами у Вінниці

6 липня 2020, 16:18

Культура онлайн: які виставки, концерти та вистави пропонують вінничанам цього тижня

6 липня 2020, 15:10

Вінницька учителька перемогла у міжнародному конкурсі на найкращий дистанційний урок

6 липня 2020, 14:04

Коронавірус на Вінниччині: актуальна статистика на 6 липня

6 липня 2020, 12:02

У Вінниці з'являться додаткові станції велопрокату

6 липня 2020, 10:14
Всі новини