Новини

У Вінниці затвердили програму розвитку соціального підприємництва

9 квітня 2020, 16:45

Програму розвитку соціального підприємництва на території Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки затвердили на засіданні виконавчого комітету.


Про це йдеться на сайті міської ради. Мета Програми  підтримка розвитку соціально-орієнтованого підприємництва, залучення соціально-незахищених груп населення до підприємницької діяльності, поширення кращих практик соціального підприємництва для розв'язання соціальних проблем, досягнення позитивних соціальних змін.

Цілі програми такі:

  • Впровадження інституційної підтримки соціального підприємництва та соціальних інновацій;
  • Популяризація культури соціального підприємництва;
  • Вимірювання соціального впливу та промоція соціальної звітності;
  • Розвиток бізнес-навичок та підтримка розвитку соціального бізнесу;
  • Сприяння вільному доступу до ринків для соціальних підприємців;
  • Створення фінансових інструментів для розвитку соціального підприємництва.

Програма розвитку соціального підприємництва покликана започаткувати інституційне визнання терміну "соціальне підприємництво", розширити можливості для його розвитку та масштабування, сприяти вирішенню ряду соціальних викликів шляхом досягнення сталих позитивних змін у соціально-економічній галузі. 

Програма розроблена департаментом економіки і інвестицій у співпраці з департаментом соціальної політики Вінницької міської ради та за експертної підтримки проєкту "Партнерство для розвитку міст", який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Поділитися :