Новини

У вінницькому молодіжному центрі "Квадрат" працюватиме дівчина з інвалідністю

21 лютого 2020, 14:22

Стажування у молодіжному центрі "Квадрат" проходить дівчина з інвалідністю 24-ти річна Юлія Галачова.


Про це у своєму дописі на фейсбук повідомляє заступниця голови Вінницької ОДА Наталія Заболотна. Вона пише, що Юлія навчається на психолога у вінницькій філії університету "Україна". Також 3 роки вона навчалась у Вінницькому національному медуніверситеті на лікувальному факультеті й планує повернутись на навчання, аби у майбутньому стати лікарем.

Стажування у молодіжному центрі Юлія обрала, щоб не сидіти вдома. Також дівчина прагне постійно вдосконалюватись. А цей простір надає їй таку можливість. Зараз Юлія –стажерка у відділі організації заходів та неформальної освіти. Щодня працює по 6 годин та має вихідні. Після стажування мріє отримати роботу та стати молодіжним працівником у "Квадраті".

Фото: Facebook/Наталя Заболотна

Як розповів директор реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю "Поділля" Роман Штогрин, спершу Юлія пройшла стажування у центрі.

– Юля навчалась в університеті, але через погіршення стану здоров'я перевелась на психолога. У нас вона пройшла коротеньке стажування. Разом з Наталею Заболотною ми обговорили компетенцію дівчини з директором департаменту, тож їй запропонували постажуватись у "Квадраті" і надалі вона буде там працевлаштована.

За словами пана Штогрина, за останніх два роки понад десять людей на візках працюють у Вінниці на відкритому ринку праці. І роботу з працевлаштування осіб з інвалідністю планують продовжувати.

– У нас ще є 5 касирів з інвалідністю, які працюють у Вінниці у мережах "Грош" та "Сільпо". Декілька людей є на соціальних підприємствах. Ми  працюємо над тим, щоб таких успішних історій ставало більше.

Нагадаємо, що першою держслужбовицею з інвалідністю нашій області стала 24-річна Ольга Скульська. У березні минулого року дівчина склала присягу й отримала посвідчення держслужбовця від своєї керівниці – тоді ще директорки департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Наталі Заболотної.

Поділитися :