Новини

"Виборча кампанія у Вінниці почалася не з дискусії, а з бруду" – Олег Левченко

1 червня 2020, 14:25

Передвиборча кампанія у Вінниці вже стартувала, причому вона вже позначена досить брудними технологіями, з огляду на багато різних чинників. Ці вибори почалися не з дискусії, а з бруду та популізму.


Про це в ефірі "Часу змін" сказав експерт з питань децентралізації, член правління ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА" Олег Левченко. За його словами, "хоча партія влади (ред. – "Слуга народу") говорить про те, що вибори відбудуться за будь-яких умов, наразі є серйозні проблеми: по-перше, це нестача коштів на проведення цих виборів; по-друге, досі не неприйняті критично важливі зміни до виборчого кодексу, по-третє, немає визначеної кількості, статусу й повноважень районів, а також ще є багато неврегульованих новацій. Вибори вже почалися, а дискусія щодо правил їх проведення досі триває" – зазначив пан Левченко.

Олег Левченко зауважив, що на Вінниччині вже з’явилось кілька політичних сил, які ведуть свою політику переважно у площині Інтернет-простору. Зокрема, експерт зазначив, що один з маркерів того, що вибори в регіоні  вже стартували – протистояння в соціальних мережах: поки що людей та груп.

– Є відносно старі та нові проєкти, а також є фейки. Їхнє завдання – "накручувати" ситуацію в місті. Приміром, ми вже бачили різних дітей та бабусь. (прим. автора: очевидно йдеться про групу псевдопідтримки чинного мера "Діти Моргунова", про яку уже не раз писали вінницькі ЗМІ). Я вже 10 років спостерігаю за виборами й бачу, що штаби вже працюють. Незрозуміло поки що яка конфігурація, якість, структура, очікування та цілі цих штабів, крім однієї – виграти. Але чітко проглядається, що почали вони не з дискусії, а з бруду. Це така мілка пакосна гра з певною ціллю. Для початку –  засвітити певну команду, щоб вона вже була в голові у виборця. Вибори – це боротьба. Але сьогодні важливо перестати грати в ігри  з застосовуванням маніпуляцій і популізму, та відповідально ставитись до того, що чекає на нас після виборів, – підсумував Олег Левченко.

                                                   

За його словами, крім популізму, треба пам’ятати і про зовнішні загрози. Адже за кожною атакою стоять інтереси значно вищі, ніж здається на початку.

– Сьогодні треба розглядати ту команду, яка має певні реалізовані проєкти та бачення майбутнього. Ту, яка має конкретні пропозиції та чіткий план дій.  Готовність виборця, як і суспільства загалом, кругом різниться. Виборець Вінниччини – це середина голосувань. Це маркер того, як голосує Україна загалом. Вінничани впораються із запропонованими наразі маніпуляціями, якщо будуть відповідальними та дорослими, – підсумував член правління ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА".

 

 

Поділитися :

Останні новини

Вінницький фонд "Подільська громада"  оголосив конкурс грантів "Твори Добро" 

28 вересня 2020, 17:10

На Вінниччині оголосили про підозру воєнкому, який допоміг призовнику уникнути військової служби 

28 вересня 2020, 15:30

COVID-19 на Вінниччині: актуальна статистика на 28 вересня

28 вересня 2020, 11:44

Вінницький лабцентр відновлює ПЛР-тестування на COVID -19, але підвищує вартість послуги 

28 вересня 2020, 11:20

800 тисяч гривень виділили з бюджету міста на встановлення вікон у вінницькому дитсадку «Бджілка»

28 вересня 2020, 10:09

Зниження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»: відповідне рішення ухвалила обласна рада

25 вересня 2020, 17:37

Знову off line: у Вінниці з 28 вересня відновлять звичний режим навчання школярів

25 вересня 2020, 16:29

У Вінниці збільшили фінансування будівництва спорткомплексу на Янгеля на 8 млн гривень

25 вересня 2020, 12:51

У Вінниці в освітніх закладах безкоштовно харчуватимуться діти, постраждалі внаслідок воєнних дій

25 вересня 2020, 11:54

Вінницькі тепловики готуються до зими: перевіряють обладнання теплових мереж і техніку

25 вересня 2020, 11:16
Всі новини