Новини

Вінницька міська лікарня №1 отримала 3 апарати ШВЛ від компанії KNESS

13 травня 2020, 14:06

Медичне обладнання від групи компаній "KNESS" передали Міській клінічній лікарні №1 в рамках ініціативи "СтопВірус". Лікарня отримала 3 апарати ШВЛ китайського виробництва.


Як повідомляють на сайті міської ради, обладнання використовуватимуть у відділенні реанімації та анестезіології та в інфекційному відділені. Також лікарня отримала два апарати для неінвазивної кисневої терапії.

– Компанія KNESS придбала три апарати для лікарні. Сама доставка цих апаратів зайняла десь близько шести тижнів. Медики можуть користуватися цими апаратами, нехай люди живуть і будуть здорові – це єдине, що нас мотивує.  Ініціатива "СтопВірус" – це загальна ініціатива, і якщо ви свідомі того, що маєте допомагати тим, хто цього потребує, то кожен може допомогти тим, чим може, – зазначив генеральний директор групи компаній KNESS Сергій Шакалов. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що вінничани можуть пишатися своїм містом, адже громада єдина у розв'язанні будь-яких проблем і будь-яких викликів. А також закликав вінничан дотримуватися правил карантину та берегти своє здоров’я. 

– До початку епідемії коронавірусної інфекції у нас було 54 таких апарати по всіх медичних закладах міста. Це один із найкращих показників по обласних центрах України. Ми прийняли рішення, що необхідно закупити ще 20 апаратів. З них сім уже поставлено. Дякую групі компанії  KNESS і безпосередньо Сергію Шакалову, що він відгукнувся і підтримав ініціативу "СтопВірус". Вони своїми силами доставляли ці апарати з Китаю.  На жаль, у нас збільшилася кількість хворих на СOVID-19. На разі у лікарні є двоє важких хворих. Ми маємо дбати про свою безпеку, адже бачимо, що коли пішли послаблення по карантину – люди починають ходити без масок, не дотримуються соціальної дистанції, і не досить відповідально до цього ставляться. Дуже важливо, щоб ми не поверталися до середини березня 2020 року, а планомірно виходили з цього карантину, – сказав Сергій Моргунов.   

Фото: www.vmr.gov.ua

Завідувач відділення реанімації міської клінічної лікарні № 1 Ігор Пахно розповів, як ці апарати допомагають хворим із пневмоніями. 2  апарати неінвазивної високопоточної кисневої терапії розташують в інфекційному відділенні, до якого нещодавно проведи кисневу магістраль. Вони дозволяють підтримувати дихальну систему пацієнта до переведення на штучну вентиляцію легень. Апарати легкі у користуванні, з ними може працювати персонал і без спеціалізації по роботі з ШВЛ.

Інший прилад апарат ШВЛ  SV300 виробництва компанії Mindray має повний набір режимів вентиляції, розширений контролем життєво важливих функцій пацієнта і можливість використання при транспортуванні. 

– Апарат для штучної вентиляції легень – хорошої, відомої китайської фірми, яка експортує їх давно. Він має усі необхідні режими вентиляції, які необхідні для хворого з коронавірусом, коли хвороба заходить в таку стадію, що ніякі ліки не допомагають, а тільки потрібна допомога апарата. Поки людина буде на цьому апараті, доти буде жити – ми виграємо час. За цей час у людини виробиться імунітет до вірусу і запалення вірусне в легенях минеться, тоді помаленьку ми зменшуємо режими вентиляції, і людина переходить на самостійне дихання. Для цього потрібно тиждень-два. Без такого апарату людина проживе кілька годин. Ми бачимо приклади інших країн, коли у лікарні надходили навали хворих з коронавірусом. Хочеться, щоб у нас не було такого сценарію, і ми змогли надати усю необхідну допомогу кожному пацієнту, – наголосив Ігор Пахно.

Також він зазначив, що уже 4 медики інших закладів виявили бажання працювати у відділені та допомагати хворим на коронавірус. Це – працівники кардіоцентру та лікарні швидкої медичної допомоги. 

Фото: www.vmr.gov.ua

Група компаній KNESS – одна із перших серед тих, що відгукнулись на заклик допомогти у боротьбі з всесвітньою пандемією. Колектив "Подільського Енергоконсалтингу" (група компаній KNESS) долучилися до ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова "СтопВірус", яка об’єднала вінничан та соціально відповідальний бізнес. Компанія вирішила придбати для лікарні необхідне обладнання. 

Нагадаємо, минулого тижня до міської клінічної лікарні №1 передали шість сучасних апаратів штучної вентиляції легень. 

Поділитися :

Останні новини

Команда вінницького "Колосу" виборола перше місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з греко-римської боротьби

11 червня 2021, 18:23

Вінниця стала першим містом в Україні, де запровадили муніципально-приватне партнерство у сфері освіти

11 червня 2021, 16:31

Вінницькі підприємства презентували інноваційні розробки для створення безпечного середовища у місті

11 червня 2021, 14:46

Соціальне підприємництво в дії: у Вінниці студія краси спрямовує частину прибутку на підтримку постраждалих від насильства жінок

11 червня 2021, 14:08

У Вінниці триває капремонт дворів трьох багатоповерхівок

11 червня 2021, 11:39

Понад 40 громад Вінниччини отримають доступ до швидкісного інтернету

11 червня 2021, 10:51

У вінницьких маршрутках запустили послугу безконтактної оплати проїзду

11 червня 2021, 09:42

"Шлях до мрії": малюнки юної вінничанки Іринки Химич з'явились на хустинах українського бренду

10 червня 2021, 15:12

У Вінниці на перехресті вулиць В. Порика та В. Інтернаціоналістів тимчасово перекриють рух

10 червня 2021, 14:01

Цими вихідними вінничани можуть зробити щеплення вакциною CoronaVak у Центрі вакцинації населення

10 червня 2021, 13:01
Всі новини