Новини

Вінницька область у лідерах за кількістю протестованих на коронавірус

7 квітня 2020, 17:13

1390 зразків біоматеріалів від осіб з підозрою на коронавірус протестовано станом на 7 квітня у Вінницькій області.


Про це під час онлайн-брифінгу повідомив голова ОДА Владислав Скальський.

– За цим показником область займає одну з провідних позицій в Україні. І дійсно, наша стратегія – максимально відпрацьовувати підозри та усіх контактних осіб.  Зараз ми приділяємо багато уваги тестуванню усіх хворих на пневмонію. 

За словами голови ОДА, епідеміологи області працюють над тим, що максимально визначити усі ланцюжки інфікування і якомога швидше їх зупинити. 

– У нашому регіоні кількість захворювань на гострі респіраторні інфекції та пневмонії на 41% нижча за епідпоріг. Ми знаходимось у середині критичного періоду, коли потрібно докласти усіх зусиль, щоб розірвати ланцюжок пандемії. Я сподіваюсь на нашу самосвідомість та самоорганізацію і дотримання карантинних заходів. Це дозволить нам не повторити сценарій, який ми бачимо у західноєвропейських країнах, – зазначив Владислав Скальський.

Також "губернатор" розповів про кількість хворих на коронавірус, про яку ми повідомляли раніше.  Вона залишилась незмінною: в області підтверджено 81 випадок коронавірусу, з них у Вінниці – 55. Наразі госпіталізовано 40 осіб з підтвердженим коронавірусом та 28 осіб з підозрами на коронавірусну хворобу. 

Поділитися :