Новини

Вінницькі історики готують онлайн-проєкти до Великодня та пам'ятних дат травня

15 квітня 2020, 14:54

Колективним оглядом журналу "Історичний Калейдоскоп" завершили проєкт "Музейна читальня" його творці.


Представники Центру історії Вінниці Олександр Федоришин, Сергій Гула та Олеся Коваль провели спільну онлайн-конференцію, під час якої розповіли про найцікавіші статті на тему історії Вінниці доби Української революції.

                                                   

Як йдеться у дописі на сторінці Центру, "Музейна читальня" в майбутньому поповнюватиметься новими книгами. А посилання на презентовані видання можна знайти на сторінці Центру історії Вінниці за хештегом #музейна_читальня.

Також, як розповів директор Центру історії Вінниці Олександр Федоришен в ефірі проєкту "Час змін", враховуючи тривалість карантину, запланували ще чимало медіа-активностей. 

– У цей не найпростіший час квітня-травня будемо зважати на якісь певні дати. По перше, йде Великдень. Також у травні є тематика, пов'язана з Другою світовою. Попереду пам'ятні дати 8 та 9 травня. Я сподіваюсь, що ми й наші колеги з Центру історії Вінниці допоможуть з лекційним форматом. 

Пан Федоришен розповів, що Великдень передбачає тривалий період святкування, адже християни вітаються "Христос Воскрес!" протягом сорока днів. Саме тому готують цікавий огляд історії Великодня в контексті міста та регіону загалом.

– Можливо, будуть якісь певні традиційні епізоди, майстер-клас з писанкарства чи лекція про те, чим особлива подільська писанка: брацлавська чи вінницька. Зараз це знаходиться на робочій стадії, але найближчим часом ми потішимо підписників тематичним матеріалом.

Отож, слідкуйте за новинами "Центру історії Вінниці" та залишайтеся вдома. А також дивіться ефір з Олександром Федоришеним:

                                                        

Поділитися :