Новини

Вінницькі підприємці отримають пільги після внесення змін у системі податкової

23 червня 2020, 13:19

Вінницьким підприємцям затримують автоматичне оформлення пільг зі сплаті єдиного податку. Це відбувається через те, що у Державній фіскальній службі не внесли відповідні зміни до програмного забезпечення.


Як йдеться на сайті міської ради, зміни до програмного забезпечення вносяться на центральному рівні України, але вінницьким підприємцям не потрібно хвилюватись, адже обіцяні пільги будуть надані.

– Ми прогнозували, що зміни до програмного забезпечення будуть внесені в ті терміни, які ми мали по програмі, тобто, що в червні місяці все буде налаштовано і все працюватиме. Але, на жаль, зміни до програмного забезпечення вносяться на центральному рівні ДПС України. Ми обмежені у таких можливостях. Тому ми зверталися і листами, і особисто спілкувалися з керівниками нашого Головного управління в Києві щодо найшвидшого впровадження даної Програми. Нам підтвердили інформацію, що програма на даний час розробляється. Якимось чином пришвидшити цей процес у нас можливості немає, – говорить начальник Вінницького управління Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Віталій Поплавський.

Заступник міського голови провів онлайн-нараду з начальником Вінницького управління Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Віталієм Поплавським та заступником начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Ігорем Бондарем. На запитання заступника міського голови Андрія Очеретного щодо термінів, коли цей механізм буде доступний підприємцям, Віталій Поплавський відповів, що все буде перераховано автоматично, а штрафна санкція на цей період нараховуватися не буде.

– Тобто на той момент, коли програма буде працювати, ми всі ці неузгодженості виправимо. Стосовно конкретної дати впровадження – я не можу сказати, коли це буде, у мене такої інформації немає, – каже Віталій Поплавський. 

Нагадаємо, програма антикризової підтримки громади Сергія Моргунова "Вінничани важливі" передбачає звільнення від сплати єдиного податку вінницьких ФОПів 1 та 2 групи на квітень-травень. 

– На момент прийняття рішення (22 травня – ред.) це було близько 10103 підприємців 1 і 2 групи платників. Це дуже велика кількість людей, яка в антикризовий період потребує підтримки Вінницької міської ради.  Проте вже 22 червня ми маємо певні застереження щодо виконання цього рішення. Тому сьогодні організована онлайн-нарада, щоб спільно відпрацювати ситуацію, і щоб процес рухався далі, – говорить Андрій Очеретний.

За словами заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Ігоря Бондаря, рішення міської ради обов’язково буде втілене в життя, попри деякі затримки у часі.

– Суб’єкти господарювання, зокрема ФОПИ 1,2 групи на собі цього не відчують і те, що вони сплатили за квітень-травень, автоматично буде перенесено на інші місяці як переплата, – каже Ігор Бондар. 

Поділитися :

Останні новини

Наразі підстав для оголошення Вінницької області "червоною" зоною епіднебезпеки немає

4 березня 2021, 15:31

За добу у Вінницькій області зафіксували 827 нових випадків захворювання на COVID-19

4 березня 2021, 15:14

У Вінниці відбувся фінальний етап чемпіонату області з футзалу серед юнаків

4 березня 2021, 14:46

Авторську програму "Легенди палаців і замків України" презентують у вінницькій філармонії 20 березня

4 березня 2021, 14:25

5 березня для вінницьких школярів завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

4 березня 2021, 12:56

Поліцейські затримали 22-річну вінничанку, яка намагалась передати засудженим наркотики

4 березня 2021, 12:18

Близько двох десятків ресторанів та готелів Вінниці впроваджуватимуть міський стандарт гостинності

4 березня 2021, 10:43

Зведений загін поліцейських Вінниччини вирушив у відрядження в зону ООС

4 березня 2021, 10:23

78 багатоповерхівок Вінниці капітально відремонтували протягом 2020 року

4 березня 2021, 09:23

Сергій Моргунов: лікарні Вінниці забезпечені тримісячним запасом медикаментів та засобів індивідуального захисту

3 березня 2021, 15:32
Всі новини