Новини

Вінницькі школярі та вчителі перед початком навчання проходитимуть планове обстеження

17 липня 2020, 18:12

Алгоритми проведення медичного обстеження перед новим навчальним роком цьогоріч не змінились. Батьки школярів, на початку навчального року, надаватимуть освітньому закладу медичну довідку про стан здоров’я дітей. Проходитимуть профогляд і  вчителі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, про це розповів  міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу 17 липня. За його словами, діти перед початком нового навчального року завжди проходять медичний огляд. І цей рік не виняток.  Цю інформацію озвучили нещодавно на брифінгу Міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.

Алгоритм такий: для того, щоб пройти медичний огляд, потрібно звернутися до сімейного лікаря або педіатра, з яким підписана декларація. Огляд відбувається за попереднім записом. Обстеження на COVID-19 не потрібні. Але батьки та діти під час візиту в лікарню повинні дотримуватись усіх протиепідемічних заходів», – зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова також розповів, що при оформленні довідки форми 086-1/о не потрібний огляд всіх вузьких фахівців, а тільки тих, у яких дитина перебуває на обліку. У такому випадку сімейний лікар оформляє електронне направлення до потрібних спеціалістів. Прийом пацієнтів вузькими фахівцями амбулаторно-діагностичного відділення Центру матері та дитини проводиться за попереднім записом, який проводить сімейний лікар або самостійно батьки дитини  телефоном.

                                             

Щодо відновлення роботи вінницьких дитячих садків відбудеться за умови покращення епідситуації у місті, як це передбачено Урядом. За словами Сергія Моргунова, відповідне рішення приймає обласна комісія з надзвичайних ситуацій і підтверджується міською комісією. Під час прийому дітей у ДНЗ, які поновили роботу, необхідно надати довідку від сімейного лікаря про епідоточення та копію карти щеплення (форма 0/63). Довідку від лікаря можна отримати в електронному вигляді.

Але сьогоднішня динаміка захворюваності на  COVID-19, коли є 82 випадки захворювання за тиждень, при нормі не більше 30, не дає нам поки що можливості додатково відкривати дитячі садки», – додав міський голова.

Алгоритм проходження медогляду вчителям перед початком нового навчального року  не зміниться. У бюджеті громади передбачені видатки у сумі майже 244 тис. грн на проведення зокрема, бакдослідження.

Поділитися :

Останні новини

Наступного тижня у Вінниці на площі Гагаріна почнуть встановлювати світлофори

12 серпня 2020, 09:58

На навчання у нових умовах: які зміни чекають на вінницьких школярів у вересні

11 серпня 2020, 17:20

З Вінниці в Щітки та Писарівку почали курсувати маршрутки 30А і 30Б

11 серпня 2020, 16:46

На Вінниччині парапланеристи змагатимуться за Кубок Дністра

11 серпня 2020, 16:08

У вінницькому дитсадку на Тяжилові створять додаткову групу

11 серпня 2020, 15:27

Кількість хворих на коронавірус на Вінниччині перевищила 3 тисячі: статистика на 11 серпня

11 серпня 2020, 11:27

Нова покрівля та сучасні вікна: у Вінниці триває ремонт бібліотеки на вулиці Бучми

11 серпня 2020, 09:54

У Вінниці на П’ятничанах собака зі сказом покусала людей

10 серпня 2020, 17:29

Вінничан запрошують на першу післякарантинну виставку електрокарів

10 серпня 2020, 17:12

На Вінниччину незаконно вивозили побутові відходи з Львівської області

10 серпня 2020, 16:03
Всі новини