Новини

Вінницькі школярі та вчителі перед початком навчання проходитимуть планове обстеження

17 липня 2020, 18:12

Алгоритми проведення медичного обстеження перед новим навчальним роком цьогоріч не змінились. Батьки школярів, на початку навчального року, надаватимуть освітньому закладу медичну довідку про стан здоров’я дітей. Проходитимуть профогляд і  вчителі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, про це розповів  міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу 17 липня. За його словами, діти перед початком нового навчального року завжди проходять медичний огляд. І цей рік не виняток.  Цю інформацію озвучили нещодавно на брифінгу Міністра охорони здоров'я України Максима Степанова.

Алгоритм такий: для того, щоб пройти медичний огляд, потрібно звернутися до сімейного лікаря або педіатра, з яким підписана декларація. Огляд відбувається за попереднім записом. Обстеження на COVID-19 не потрібні. Але батьки та діти під час візиту в лікарню повинні дотримуватись усіх протиепідемічних заходів», – зазначив Сергій Моргунов.

Міський голова також розповів, що при оформленні довідки форми 086-1/о не потрібний огляд всіх вузьких фахівців, а тільки тих, у яких дитина перебуває на обліку. У такому випадку сімейний лікар оформляє електронне направлення до потрібних спеціалістів. Прийом пацієнтів вузькими фахівцями амбулаторно-діагностичного відділення Центру матері та дитини проводиться за попереднім записом, який проводить сімейний лікар або самостійно батьки дитини  телефоном.

                                             

Щодо відновлення роботи вінницьких дитячих садків відбудеться за умови покращення епідситуації у місті, як це передбачено Урядом. За словами Сергія Моргунова, відповідне рішення приймає обласна комісія з надзвичайних ситуацій і підтверджується міською комісією. Під час прийому дітей у ДНЗ, які поновили роботу, необхідно надати довідку від сімейного лікаря про епідоточення та копію карти щеплення (форма 0/63). Довідку від лікаря можна отримати в електронному вигляді.

Але сьогоднішня динаміка захворюваності на  COVID-19, коли є 82 випадки захворювання за тиждень, при нормі не більше 30, не дає нам поки що можливості додатково відкривати дитячі садки», – додав міський голова.

Алгоритм проходження медогляду вчителям перед початком нового навчального року  не зміниться. У бюджеті громади передбачені видатки у сумі майже 244 тис. грн на проведення зокрема, бакдослідження.

Поділитися :

Останні новини

У Вінниці продовжили осінні канікули для учнів молодших класів

23 жовтня 2020, 17:11

У холі Вінницької міської ради тестують «розумний» термометр

23 жовтня 2020, 15:10

У Вінниці ситуація з захворюваністю на COVID-19 стрімко погіршується

23 жовтня 2020, 12:04

«Вінницяміськтеплоенерго» закликає споживачів сплачувати борги, щоб підприємству не довелося застосовувати санкції

23 жовтня 2020, 11:14

У Вінниці відкрили четверту лабораторію для ПЛР-тестування на COVID-19

22 жовтня 2020, 16:18

У Вінниці представники ОПОРИ зафіксували незаконну агітацію та поширення матеріалів з ознаками «чорного піару»

22 жовтня 2020, 15:46

Стан доступності приміщень для голосування у Вінниці цьогоріч не моніторили, але є можливість довозу на дільниці

22 жовтня 2020, 13:58

У Вінниці тролейбус з автономним ходом вийшов на маршрут №12а «Гніванське шосе - Немирівське шосе»

22 жовтня 2020, 11:54

Новий дитячий садочок планують відкрити у Вінниці до кінця року

22 жовтня 2020, 10:25

"Стань голосом аудіо-казки" : у Вінниці оголосили дитячий конкурс

21 жовтня 2020, 17:08
Всі новини