Новини

Вінницькі школярі йдуть на тритижневий карантин через коронавірус

11 березня 2020, 17:50

Усі вінницькі школи, гуртки, заклади позашкільної освіти, школи естетичного виховання, закривають на карантин з 12 березня по 3 квітня. Дошкільні навчальні заклади переводять на особливий режим роботи.


Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, враховуючи урядове рішення про введення карантину у зв’язку з недопущенням поширення захворювання COVID-19. Дитсадки працюватимуть, проте батькам рекомендуватимуть за можливості залишати дітей вдома. Зокрема посилять контроль стану здоров'я дітей під час приймання до ДНЗ і заборонять відвідування дитсадка дітям та працівникам з ознаками ГРВІ. 

Крім того, на своїй сторінці у фейсбук міський голова розмістив перелік рекомендацій на період карантину.

Торгово-розважальним  та розважальним комплексам рекомендовано припинити до 3-го квітня роботу дитячих атракцій, така ж рекомендація – для дискотек та комп’ютерних клубів. Тоді як закладам торгівлі рекомендовано посилити заходи з дезінфекції. 

Про це розповіла начальниця Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко. Аби контролювати виконання рішення та рекомендації, у Вінниці створять мобільні бригади у складі медпрацівників і Муніципальної варти.

– Усі розважальні заклади: кінотеатри та клуби, тощо мають бути закриті. Ми не можемо заборонити їхнє функціонування, але будемо рекомендувати їм припинити роботу. На ринках три тижні будуть безкоштовно працювати вбиральні, щоб там люди могли помити руки, це ж стосується й усіх громадських закладів.

Також, за словами пані Односталко, від завтра у муніципальному транспорті та маршрутках дезінфекцію салонів проводитимуть не двічі, а тричі на день. Зокрема, за розпорядженням міського голови усі заклади з масовим скупченням людей, зобов’язані мати антисептичні засоби та засоби гігієни у необхідній кількості та у вільному доступі. 

Всім вінничанам, які приїхали з країн, де виявлені спалахи коронавірусу, рекомендується звертатись на "Цілодобову варту" за номером 15-60 для отримання консультацій лікаря і повідомляти про стан свого здоров’я.

Окрім посилення профілактичних заходів у місті створено оперативний штаб з питань запобігання занесенню та поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та затверджено Комплексний план протиепідемічних заходів. 

 

 

 

 

Поділитися :