Новини

Вінницькі волонтери доставляють гарячі обіди пенсіонерам та людям з інвалідністю

8 квітня 2020, 16:44

Виїзну кухню для тих, чиє пересування містом жорсткий карантин обмежує найбільше, організували вінницькі волонтери.

Як йдеться у сюжеті телеканалу "ВІТА", родина з Вінниці разом з небайдужими готують півтори сотні гарячих обідів для пенсіонерів та людей з інвалідністю, а також одиноких матусь, які не можуть залишити своїх діток вдома самих. Діє також доставка їжі додому.

Волонтерка Надія Кузнєцова розповідає, що координують роботу телефоном. А також перевіряють, чи дійсно людина, яка звернулась, потребує допомоги.

– Про те, коли маємо доставляти їжу, пишемо у фейсбуці. Нам телефонують, дають адресу. Ми перевіряємо. чи дійсно цій людині потрібна така доставка. Якщо це багатодітні родини, малозабезпечені чи люди з інвалідністю – ми просимо надавати відповідні документи. Їх надсилають через месенджери. Тих, у кого немає підтвердження, ми не додаємо у списки.

Скріншот з відео

Набори їжі, крім гарячих страв, містять також молоко, хліб та десерт. Солодкі смаколики, у великій кількості, вінничани передають благодійникам, щоб ті розподіляли далі за потребою. Це домашня випічка: рогалики, пиріжки, імбирне печиво та шоколадні мафіни. У пакунок волонтери також кладуть захисну маску. Самі також працюють у респіраторах та гумових рукавичках. У кожного з десяти водіїв, які розвозять гарячі обіди, свій список адресантів, розповідає волонтерка Тетяна Власюк.

Скріншот з відео

У вівторок та суботу волонтери розвозять гарячі обіди вінничанам. Ще два тижні тому доставляли їжу по місту, а тепер підтримують земляків і в довколишніх селах. Вже готуються до Паски, заготовлюючи м’ясні рулети та ковбаси. Завдяки небайдужості вінничан, на Великдень їхні підопічні отримають ще й смаколики.

                                                          

Поділитися :