Новини

Вінницький чиновник Ніценко після обрання запобіжного заходу: "Чому я маю сидіти у в’язниці, якщо нічого не зробив?"

28 квітня 2020, 17:48

Директору департаменту комунального господарства і благоустрою Вінницької міської ради, якого підозрюють у "завданні мільйонних збитків бюджету" під час закупівель дорожньої солі, суд обрав запобіжний захід.


Про це Володимир Ніценко зазначає на своїй сторінці у фейсбук. За його словами, обвинувачення просило у суду 60 днів тримання під вартою або внесення застави у понад 4 мільйони гривень. Натомість суд, вислухавши аргументи Ніценка, вирішив відпустити його під особисте зобов’язання.

– Але слідство триває, тому для мене справа честі довести абсурдність та безпідставність усіх звинувачень. Я буду співпрацювати зі слідством і доведу свою правоту, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, Володимира Ніценка, ще двох працівників департаменту звинувачують у тому, що вони закупили майже 5 тисяч тонн технічної солі, завищивши її вартість на 4,8 мільйона гривень. У СБУ вважають, що "працівники департаменту комунального господарства та благоустрою створили антиконкурентні умови для інших потенційних учасників торгів і значно завищили вартість продукції". Також серед підозрюваних у так званій змові й керівник підприємства, яке виграло тендер.

Сам Ніценко зазначає, що "це абсолютно безпідставні звинувачення". Водночас на сторінці міської ради прокоментували, що установа "готова всебічно сприяти слідству, надати необхідну інформацію для проведення ретельного об’єктивного та неупередженого розслідування".

"У разі неспростовного доведення вини посадовців, особи мають бути притягнуті до відповідальності згідно з законом. Однак, якщо суд не встановить складу правопорушення, обвинувачення виявиться не підтвердженим – правосуддя повинно відновити справедливість та захистити честь, гідність та професійність співробітників Вінницької міської ради" – йдеться у повідомленні. 

Відреагував на ситуацію і мер міста Сергій Моргунов, який вважає, що "якщо справді були допущені зловживання винуватці мають бути покарані. Але якщо люди не винні – то правосуддя повинно їх захистити". 

 

 

Поділитися :

Останні новини

Стартувало громадське обговорення Стратегії розвитку туризму Вінниці до 2030 року

7 серпня 2020, 18:38

У Вінниці запустили два нових напрямки маршрутних таксі: 30А і 30Б з’єднають місто з Щітками та Писарівкою

7 серпня 2020, 18:30

180 прибудинкових територій відремонтували у Вінниці за останні п’ять років

7 серпня 2020, 17:10

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов розповів про долю центрального стадіону і підтримку ФК "НИВА"

7 серпня 2020, 16:54

На Вінниччині цього року ЗНО на 200 балів склали вдвічі більше випусників, ніж торік

6 серпня 2020, 17:14

У Вінниці комплексно утеплили найбільш енергозатратну школу №10

6 серпня 2020, 15:10

Два летальних випадки серед медичних працівників від COVID-19 зареєстрували на Вінниччині

6 серпня 2020, 14:50

У Вінниці фестиваль сімейного кіно #VinCinemaOpenAir проходитиме щоп’ятниці

6 серпня 2020, 12:07

Протягом тижня українських туроператорів та журналістів знайомили з туристичними магнітами Вінниччини

6 серпня 2020, 11:23

Обіцяні "інвестиційні няні» виявились «нянями у погонах»: Центр муніципальних систем управління оприлюднив офіційну заяву

5 серпня 2020, 17:45
Всі новини